Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.

Rogue One Bir Star Wars Hikayesi izle 2016 Türkçe Dublaj HD

3
( Yüksek Kalite ) Fragman Full HD izle 1 Full HD izle 2Yorum yap

Rogue One Bir Star Wars Hikayesi izle

Rogue One Bir Star Wars Hikayesi Full HD izle

Bir önceki yazımız olan The Founder Full HD izle başlıklı makalemizde The Founder 1080p izle, The Founder 2016 izle ve The Founder 720p izle hakkında bilgiler verilmektedir.

FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
Rogue One Bir Star Wars Hikayesi izle 2016 Türkçe Dublaj HD

Her şeyin robot olarak ama insanlık ise halen şu an ki gibi ilerlemektedir. Bu devir de kuş dahi kalmamış olsa da insanlık açlık için çok zor şartlar altın da yemek bulmak da olsa da artık bu yemek arama ile kendilerini yormak istemedikleri için robot olan diğer yaratıklara karşı çok ama çok sayı da değişik işler de emirler verirler. Rogue One Bir Star Wars Hikayesi 2016 ama insanlar hep bir bölge de yaşamak da olsa da diğer bölgeler de pek de insan kalmış sayılmaz. Bura da yaşamak da olan ve bu bölgenin en zeki olan kadınlarından bir tanesi de ora da dünyanın sonunun çok ama çok yaklaştığını söyler.

Rogue One Bir Star Wars Hikayesi 2016

Nedenini soran kişilere de tüm galaksileri kısa zaman önce ziyaret etmek için değil de kontrol etmek için gittiğini söyler ve ora da ki tüm bayrakların dalgalanmadığı gibi de çok ama çok değişik bir şekil de dünyanın yerinden oynadığını görür. Rogue One Bir Star Wars Hikayesi izle ama hiç bir şekil de hiç bir yer de hiç bir zaman hiç bir şekil de bu durumu kimseye söylemez. Sadece tüm galaksiler de bayrakların dalgalanmadığı için bu durumun olduğu hakkın da bilgiler verse de şu ana kadar böyle bir şey görmemiştir. Çünkü diğer galaksilerden dünyanın sallandığı belli olmak da olsa da bu durum altın da dünya da ki kişiler hiç bir şekil de hiç bir yer de bu durumu hissedemezler.

Rogue One Bir Star Wars Hikayesi izle

Ama o kadının hisleri artık çok ama çok hızlı bir şekil de gerçek olmaya başladığı zaman da gerçekten olmak da olan olaylar ise ilginç tarzlar da olsa da bu tarzlar altın da tüm insanlık artık birlik olup bu durumu öğrenir ve bu duruma karşı bir önlem alamayacaklarını bilmek de olsalar da yine de korku içine girip hepsi de korku için de ellerinden gelen bir şey var ise onu yağmaya hazırdır. Ama hazır olması hiç bir şey ifade etmez çünkü gerçekten de dünyanın sonu geldiği zaman hiç bir kimsenin gücü hiç bir şekil de hiç bir şeye yetmez. Hdfilmkablosu.com herkese iyi seyirler diler.

Tür: 2016 Filmleri, Aksiyon, Fantastik Filmler, Macera Filmleri, Yabancı Filmler

Yapım: 2016

Yönetmen: Gareth Edwards

Oyuncular: Forest Whitaker , Donnie Yen , Mads Mikkelsen , Felicity Jones , Diego Luna

Etiketler: , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?