Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.Rüzgarda Salınan Nilüfer izle Yerli Film 2016

FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
Rüzgarda Salınan Nilüfer izle Yerli Film 2016

Evli olduğu Korhan adın da ki kişi ile sıradan bir hayat süren Handan adın da evlendiği günden bu yana sıradan bir hayat sürdürdüğü için hiç bir şekil de hayatlarından sıkılmazlar. Rüzgarda Salınan Nilüfer full izle bu çiftte ki kadın olan Handan boş kaldığı için kendine sürekli yeni hobiler edinmeye çalışmaktadır. Ama edindiği bilgiler doğrultusun da pek de bir şey öğrenememiştir. Bu durum altın da da çok ama çok değişik kişiler ile baş başa kalır. Baş başa kaldığı kişiler ona çok değişik bilgiler vermektedir. Ama bilgiler ne kadar doğru ne kadar yanlış hiç bir kişi emin değildir.

Bu kişiler de o durum karşısın da ancak bir türlü belirli bir uğraşta karar alamamış olmaktadır. Rüzgarda Salınan Nilüfer izle bu geçici hevesleri kanıksayan Korhan ise eşinin destek beklentisine kayıtsız kalmayı tercih etmektedir. Kayıtsız kalmış olmaları şu an da hiç bir şeyi ifade etmemek de olsa da ifade ettiği günler geldiğin de çok ama çok sayı da kişi de bu durum altın da sessiz kalır. Çünkü şu ana kadar verdiği bilgilerin yanlış olduğu ortaya çıkmıştır. Son denemesi, arkadaşı Şermin adın da ki kişiye özenerek başladığı yazarlıktır. Başladığı bu iş karşısın da şu ana kadar bir sıkıntı yaşamamıştır.

Rüzgarda Salınan Nilüfer izle

Ancak bu isteği zamanla kıskançlığa dönüşen kadın, iki aile arasın da ki ilişkilerin bozulmasına neden olacaktır. Bozulan akrabalık hiç bir şekil de büyütülecek gibi değildir. Çünkü o iki akraba zaten yılda bir kere bile görüşmediği zamanlar gelmektedir. O yüzden de hiç konuşmamışlar sanki çok önemli. O kadın bakalım yazar olma hayalleri ile çıkmış olduğu bu yol da ne gibi sorunlar ile baş başa kalacak. Filmi izlediğimiz zaman anlamış oluruz. Hdfilmkablosu.com herkese iyi seyirler diler.

Tür: 2016 Filmleri, Dram, Yerli Filmler

Yapım: 2016

Yönetmen: Seren Yüce

Oyuncular: Songül Öden , Tolga Tekin , Tülay Günal , Duru Lal Peker , Serpil Goral

Etiketler: , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?