Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.Scare Campaign izle 2017 Türkçe Dublaj

FILM BILGILERI 2 ay önce eklendi
Scare Campaign izle 2017 Türkçe Dublaj

Hayatının tamamını mutlu bir şekilde yaşayan John ve Lyly hayatlarına yeni bir tat getirmek için farklı bir yer taşınmaya karar verirler. John banka memuru olarak görev yapan genç ve yakışıklı bir adamdır. Birçok kadının arzu ettiği ve sahip olmak istediği bir adam iken Lyly ile aşk yaşamaktadır. Lyly ise eğlenmeyi ve hayatına yeni bir soluk katmayı sürekli olarak arzu eden ve kendisini geliştirmekte olan bir kadındır. Genç ve güzel olmasının da etkisi John’un gönlünü kısa bir süre içerisinde ele geçirmeyi başarmıştı. Scare Campaign izle filminde öne çıkan kahramanlarımız artık hayatlarına yeni bir soluk getireceklerdir. Uzun bir araştırmalar sonucunda Sydney’de düşüncelerine göre bir ev olduğunu fark etmişlerdir.

Scare Campaign izle

Buraya kısa bir süre içerisinde taşınmaya karar veren kahramanlarımız ise bulundukları evi boşaltmaya başlamışlardır. Nitekim de yeni evlerine ayrı bir heyecanla taşınmışlardır. Scare Campaign türkçe dublaj izle mutlu giden ilişkileri artık bambaşka bir solukla yeniden ve eskinden daha iyi bir şekilde kaldığı yerden devam etmektedir. Kahramanlarımız yeni evlerine taşındıklarında ise eski olan bir sürü eşya bulmuşlardır. Kileri ve dolapları karıştırmaları ile birlikte önceden trafik kazasında ölmüş bir kızın olduğunu fark ederler. Daha önce ki ev sahipleri de bu acıya dayanamadığı için intihar etmişlerdir. Yeni evlerinde bu kadar bilgiyi edindikten sonra arkadaşlarını bir akşam yemeğine davet etmeye karar verirler.

Scare Campaign Full izle

Scare Campaign 2017 güzel giden ve eğlenceli olan gecede bazı değişimler ortaya çıkmıştır. Sürekli olarak gelen sesler ve ansızın kesilen elektriklere aldırış etmeden eğlenceye devam etmektedirler. Gecenin sorunda ise bölgede bulunan boş bir depoda saklambaç oynamaya karar verirler. Fakat evde yaşanan değişimler orada da karşılarına çıkmaktadır. Scare Campaign filmi bu aşamada korku dolu bir hale bürünmektedir. Çünkü ölen çocuğun ruhu onları bir depo içerisinde sıkıştırmış ve tek tek ele geçirmektedir. Kurtuluş kahramanlarımız için hiçte kolay olmayacaktır. Çünkü birçok sorunun cevabını bulmaları gerekiyor ve aralarında birilerini ruha vermeleri istenecektir. Bu seçimi yapmak herkesi zora sokacaktır.

Tür: 2016 Filmleri, Korku Filmleri, Yabancı Filmler

Yapım: 2016 - Avustralya

IMDB Puanı: 5.8

Yönetmen: Cameron Cairnes, Colin Cairnes

Oyuncular: Steve Mouzakis , Olivia DeJonge , Sigrid Thornton , Meegan Warner , Ian Meadows

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?