Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.Şef – Chef Türkçe Dublaj HD izle

FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Şef – Chef Türkçe Dublaj HD izle

Carl Casper çok başarılı bir aşçıdır. Şef 2014 filminde Bu nedenle de kendisine gelen teklifleri de geri çevirmek istemediği için gecesini gündüzünü sırf arkadaşlarının ısrarları için hep farklı farklı yerlerde çalışmaktadır. Hem o zaman da para kazandığı için de pek sıkıntı yaşamamaktadır. Hiç bilmediği yerlerden teklif alsa da ancak kariyeri giderek düşüşe geçmektedir. Çünkü her istenilen yer de her istenilen paraya yaptığı yemekler yüzündendir. Aile hayatı da kötü durumdadır. Nedeni ise belli olmasa da sonuç kötüye gidiyordur. Bunun üzerine ünlü bir kişinin kendisini eleştirmesiyle kariyeri tükenme noktasına gelir. Bu tükenme ise her şeye kalmış olmaktadır.

Chef, son çare olarak eski eşinin önerisini mecburen kabul eder. Ettiği bu kabul ise az da olsa işleri yoluna sokmak için yeterli olmaya başlamıştır. Chef full izle bu şef yanına oğlu Percy ve eski iş arkadaşı Martin’i de katarak bir yemek karavanı alır ve şehir şehir gezerek yeni bir hayata başlar. Bu sefer de çok iyi para elde ettiği için sıkıntılar da yaşamak istemediği için her şeyi iyi niyete bağlamaktadır. Percy’nin teknik bilgisi ve Martin’in iyimser ve hevesli karakteri, Casper’ın kaybettiği heyecan ve motivasyonu bulmasına yardımcı olacaktır. Bu motivasyon sayesinde de çok sayı da kişi ne olduğunu bilmeye başladığın da iş işten geçmiş gibi görünse de bu iki kişi ülke ülke dolaşarak yaptığı yemekler sayesin de kötü gidişe bir son vermeyi başarmışlardır.

Şef izle, filmin içeriğini bu kadar anlatmak yeterli olacaktır diye umuyorum. Çünkü filmi anlattıkça filmin tadı kaçacak ve sizlere sıkıcı bir filmi iyi diye sunduğumuzu düşüneceksiniz. Şimdi ise sizlere filmin kadrosunda yer alam isimleri sunacak olursak. Filmin yönetmenlik koltuğunda Jon Favreau gibi bir isim oturmaktadır. Filmin baş rol oyunculuklarını paylaşan isimler ise Jon Favreau , John Leguizamo , Bobby Cannavale , Scarlett Johansson ve Amy Sedaris gibi bir çok isim oluşturmaktadır. Filmi izlediğiniz zaman zaten her şeyi anlamış olacaksınız. Çünkü film açık ve net bir dilde anlatılmak istenmiş ve başarılı bir şekilde sonuçlanmıştır. Hdfilmkablosu.com herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Şef - Chef izle

Tür: 1080p Filmler, 2014 Filmleri, 480p Filmler, 720p Filmler, Komedi, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2014

IMDB Puanı: 7.3

Yönetmen: Jon Favreau

Oyuncular: Jon Favreau , John Leguizamo , Bobby Cannavale , Scarlett Johansson , Amy Sedaris

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?