Sitemizde şuan toplam 683 film bulunmaktadır.Sen Benim Herşeyimsin izle 720p Full HD Yerli Film


FILM BILGILERI 4 ay önce eklendi
Sen Benim Herşeyimsin izle 720p Full HD Yerli Film

Babasını kaybetmiş olan bir kişinin çekmiş olduğu acıdan sonra karşısına çıkmış olan bir kişi sayesin de yepyeni bir hayata atılacak olan kişinin başından geçecek olan olayları ele almak da olan bir filmdir. Sen Benim Herşeyimsin 2016 şimdi ise daha geniş bir şekil de filmi sizlere anlatacak olursak. Küçük yaşlar da babasını kaybeden, ancak babasının hayatta ki tüm korkularıyla yüzleşmesini salık veren öğüdünü hiç bir zaman unutmayan Sedat Çıralı adın da ki kişi babası öldükten sonra psikolojisini çok ama çok bozmuş olsa da bu duruma çare aramaktadır. Bu genç yaşlar da olan adam psikolojisinin bozulduğunu kendisi de fark ettiği için biraz arkadaşları ile arasın da ki yakınlığa ara verir.

Bunun sebebi bu durum da iken arkadaşlarına kırıcı bir şekil de laf söylemek istememiş olmasıdır. Kemer de tek başına yaşamaktadır. Sen Benim Herşeyimsin izle ama yanın da bir eş istemek de olsa da bu durum da hiç bir şekil de eş ile uğraşamayacağını düşünse de aslın da hiç bir şey düşündüğü gibi olmayacaktır. Ancak babasının öğüdünü hiç bir zaman tutamamış, yüzeysel ve gündelik ilişkilerle ömrünü geçirmektedir. Artık bu şekil de yaşamaktan ciddi bir şekil de sıkılmış olan Sedat adın da ki bu genç hayatına bir çeki düze vermek istemektedir. Sedat gibi eskilerden başarılı olan adamın hayatı, eski bir ilişkisinden doğan çocuğunu kucağın da bulduğu gün tamamen değişir.

Ama aslın da o an da biraz üzülmüş olsa da bir yandan da sevilmiştir. Hiç beklemediği bir anda kendisini baba olarak bulan genç adam, kızı için adeta bir hayal dünyası kuracak hatta ona bakabilmek için hayatta ki korkularıyla yüzleşmesi gerekecektir. Bu durumu kusursuz bir şekil de yerine getirmek istemek de olsa da elinden geleni yine de sergileyecektir. Yıllar için de kızına büyük bir sevgiyle bağlanan Sedat, kızının annesi günün birin de çıkıp geldiğin de kızını kaybetmemek için her şeyi yapacaktır. Ama aslın da o kız da hayatından memnun olsa da bu durumu annesine inandırmak da zorluk çekmektedir. Hdfilmkablosu.com herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 2016 Filmleri, Dram, Komedi, Yabancı Filmler

Yapım: 2016

Yönetmen: Tolga Örnek

Oyuncular: Tolga Çevik , Melis Birkan , Cengiz Bozkurt

Etiketler: , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Sen Benim Herşeyimsin izle 720p Full HD Yerli Film” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. GUGU - 3 hafta önce demiş ki:

    Guzel film