Seni Şimdiden Özledim 2015 HD izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.7 IMDB Puanı 59 Görüntülenme

Seni Şimdiden Özledim 2015 HD izle

(2015)

Yönetmen:

Catherine Hardwicke

Oyuncular:

Drew Barrymore , Dominic Cooper , Toni Collette , Paddy Considine , Jacqueline Bisset
Seni Şimdiden Özledim 2015 rahatsızlığından dolayı hastaneye kaldırılan bir kadın vardır. O kadın hastaneye yattığından beri onun ziyaretine bir tek eşi gelir. Çocukları olan kadın çocuklarını hastaneye gelecek diye beklerken çocuklar annesinin yapmış olduğu çağrıdan sonra bile yanlarına gelmez. Seni Şimdiden Özledim full izle çünkü o kadın hastalanmadan önce çocuklarına pek iyi davranmadığı için sıkıntılar içine girer. Bu hastanede sıkıntı içine giren kişi olan kadının sıkıntı içine girmesinin sebebi ölmeden önce bir kez çocuklarını görmektir. Hastanede çalışan hemşireler o kadına mutlu olmazsa hastalığının artacağını söyler ve o kadın bu sefer daha çok korkmaya başlar. Daha sonra olan biten her şeyi çocuklarına anlatan baba çocuklarından ilk ve son kez bir şey istediğini söyler.

Seni Şimdiden Özledim izle

Oraya gelen çocukları annesini gördüğü andan sonra gözlerinin dolmasıyla beraber bir ağlamaya başlarlar. O ağlamalar ile kafalar karışır. Çünkü o çocuklar bu kadın yani annesi için hiç bir zaman gözlerinden yaş akıtmamışlardır. Seni Şimdiden Özledim filminde çünkü az öncede söylediğim gibi o kadın çocuklarına annelik yapamamıştır. O kadının kızları ve erkek çocukları annesi ameliyat olsun diye hiç bir yerde çalışmasalar da bir garip ve terbiyesiz işler yaparak para kazanma çabalarındadırlar. Miss you already türkçe dublaj izle o kadın ameliyat olmak için masaya yatırılır. Daha sonra ameliyattan sağlam çıkmış olsa da çocukları halen o kadın yani anneleri için neden böyle bir fedakarlık yaptıklarını düşünmek yerine anneleri için yapmış olduğu bu iyiliği neden daha önceden yapmadıklarını düşünürler.

Seni Şimdiden Özledim  izle

Annesi ayağa kalktıktan sonra annesi ile konuşan bu gençler artık hayatlarında yapmadığı şeyleri senin için yaptık dediğinde anne aten olan biten her şeyi çocuklarının gözlerinden anlamıştır. Filmi bu kadar anlatmak yeterli olacaktır. Seni Şimdiden Özledim tek parça izle çünkü filmi anlattıkça filmin tadı çok kaçacak ve sizler sıkıcı bir film ile baş başa kaldığınızı düşüneceksiniz. Filmin yönetmenlik koltuğunda Catherine Hardwicke gibi ünlü bir Amerikan yönetmen oturmaktadır. Filmin vizyona girmesine çok az bir zaman kaldığı için sizler bir bilet daha almadıysanız sizler film delisi değilsiniz demeksiniz. Ama sizlerde haklısınız. Çünkü sizlerde bizim gibi film sitelerinden bularak izleyebiliyorsunuz. Yorum atmadan geçmeyelim. Filmi ve facebook sayfamızı beğenerek bizlere destek olmuş olursunuz. Hdfilmkablosu.com herkese canı gönlden iyi seyirler diler.


DİKKAT: Değerli ziyaretçilerimiz filmi izledikten sonra emeğe saygı için yorum yapmayı unutmayınız. HdFilmKablosu.Com İyi Seyirler Diler.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Site Yazarı Google +: Tauf Ğadaçka