Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.Sessizlik – Silence izle Full HD Türkçe Dublaj 2016

FILM BILGILERI 5 ay önce eklendi
Sessizlik – Silence izle Full HD Türkçe Dublaj 2016

Sessizlik - Silence izle

Martin Scorsese gibi bir ismin yönetmenliğin de ki bu üç buçuk saat uzunluğun da ki film hem çok güzel olduğu gibi hem de yılın en uzun filmleri ödülünü almıştır. Sessizlik izle bu durumu öğrenen diğer yönetmenler de artık daha da uzun film çekimlerine başlamış olsa da üç buçuk saat kadar bir film ortaya çıkaramadılar. Şimdi lafı fazla uzatmadan ister iseniz filmin içeriğini kısa bir şekil de sizlere anlatacak olursak. Film de Ramon adın da denize ve yüzmeye tutkuyla bağlı genç bir adamken geçirdiği bir kaza sonucu yıllardır boyundan aşağısı felçli olarak yatağa mahkum bir yaşam sürdürmektedir.

Bu adam bu durum altın da hiç ama hiç bir şekil de isyan etmemiş olduğu için tanrı tarafından çok ama çok affedilir bir boyut arasın da kaldığı bellidir. Silence full izle çünkü durumu imkansız iken biraz ilerleme olduğu fark edilir. Bu şekil de yaşamın bir işkence olduğunu düşündüğünden farklı değişik şeyler istemektedir. Ona göre ölmek, bu durum da ki biri için yeniden özgür olmanın tek yoludur. Oysa, ülkesinin yasaları bu adamın istediği şeye karşıdır.

Karşı olan yasaya uymak zorun da oldukları için o adamın ölmesi hiç bir şey ifade etmez. Sampedro gibi bir kıza aşık olan Rosa, sevdiği adama istediği özgürlüğü verecektir. Bu durum altın da da o adam artık hiç bir şekil da yasalardan farklı bir şey istemez. Çünkü o kadın zaten ona fazlası ile her şeyini verecektir. Kadın çok güzel bir şekil de o adama bakmak da olsa da olaylar karşısın da kadın da o adam gibi isyan etmez. Bakalım filmin ilerlemiş olan sahnelerin de ne gibi değişik sahneler sizleri beklemek de. Hdfilmkablosu.com herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 2016 Filmleri, Dram, Yabancı Filmler

Yapım: 2016

Yönetmen: Martin Scorsese

Oyuncular: Liam Neeson , Andrew Garfield , Tadanobu Asano , Ciaran Hinds , Adam Driver

Etiketler: , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?