Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.Shut In izle Full HD Türkçe Dublaj 2017

FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
Shut In izle Full HD Türkçe Dublaj 2017

Leonard adın da ki, pahalı takım elbiseler giyen, son model bir Jaguar kullanın bir kişidir. Bu kişi şu ana kadar hiç bir şekil de hiç bir kişiye acımamış olduğu için de şu ana kadar çok sıkıntılar çekmiştir. Shut In 2016 bunun yanında ucuz, tanınmamış moteller de konaklar ve ödemelerini hep nakit parayla gerçekleştirir. Ama bu durum altın da da kendini beğendiği için de değişik şekiller altın da çok ama çok değişik bir şart altına girer. Başarılı bir iş adamı görüntüsündedir. Ama hakikaten de başarılı olmak da olsa da tek kötülüğü hiç bir kişiye acımamak da olmasıdır.

Ancak Leonard gibi bir isim tek işi intikam almaktır. Ama o kişi de şu an da kendisini hazır hissetmediği için kendisinin hazır olmasını beklemektedir. Shut In full izle ama bu adam da karısının ırzına geçip öldüren adamın peşindedir. Şüpheleri polis tarafından dikkate alınmayan Leonard adın da ki kişinin yaşamın da ki tek mücadelesi, adalet arayışı üzerine kurulmuştur. Bu kurulmuş olan bir şey de o adamın şu ana kadar yaptığı tüm kötülüklerin ağır bastığı bir yerdir. Ama şu an da ise her şey bir koşul altın da kalacak ve o koşul altında da o kötülük dediğimiz az önce de dediğim gibi kimseye acımamak da olmasıdır. Acınacak durum da olan o kişiler artık birlik olur ve bu adamın sırtından vurmak için en önemli anı beklemektedirler.

Shut In izle

Katili belirlemesinde ise büyük bir zorlukla karşı karşıyadır. Leonard adın da ki bu kişinin nadir görülen, tedavisi olmayan bir hafıza kaybı hastalığı vardır. Kaza öncesi olayları tüm ayrıntılarına kadar hatırlayabilen Leonard, 15 dakika önce ne olduğunu, ne yaptığını, nereye gittiğini ve neden gittiğini bilememektedir. Ama bu kişi de aynı son zamanlar da sosyal medya da komik videolar çekmek de olan o kişiye benzemektedir. Bu durum altın da çok ama çok sayı da kişiyi kendisini affettirmeyi başaracak ve o koşuldan sonra da artık kendisi acınacak duruma kadar düşecektir. Hdfilmkablosu.com herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 2016 Filmleri, Dram, Gerilim Filmleri, Yabancı Filmler

Yapım: 2017

Yönetmen: Farren Blackburn

Oyuncular: Naomi Watts , Oliver Platt , Jacob Tremblay , David Cubitt , Crystal Balint

Etiketler: , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?