Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.

Sıkı Dostlar TR Dublaj izle 1990 HD

1


Bir önceki yazımız olan The Founder Full HD izle başlıklı makalemizde The Founder 1080p izle, The Founder 2016 izle ve The Founder 720p izle hakkında bilgiler verilmektedir.

FILM BILGILERI 4 ay önce eklendi
Sıkı Dostlar TR Dublaj izle 1990 HD

Filmde Henry adın da bir gangster ve o adamın çok ama çok sayı da ki arkadaşları ile birlik de oluşturduğu topluluk sayesin de değişik tarz da örnek alınan arkadaş grubudur. Sıkı Dostlar türkçe dublaj izle bu adam arkadaş gurubu arasın da ki kişiler arasın da ki en iyi iki arkadaşıyla birlikte bir soyguna kalkışır. Gözleri daha yukarı da olan iki arkadaşı soyguna katılan diğerlerini öldürür ve mafya için de yükselmeye başlarlar. Bu durum Henry adın da ki kişiyi de olumsuz etkilemiştir. Ama bu şartlar altın da her iki kişi de eğitim aldığı bu konu hakkın da başarılı bir şekil de ilerlemektedir. Bu arkadaşlar soygun da işin de ek başarılı olamamış ve bu konu da bir şeyler yapması gerekmektedir.

Sıkı Dostlar izle

Büyük usta Martin Scorsese gibi bir ismin de baş yapıtlarından biri olan Goodfellas çok değişik şartlar altın da kalmış olsa da arkadaşları ile de hiç bir şekil de irtibatını koparmaz. Sıkı Dostlar full izle ama irtibat halin de olsa da şartlar her zaman kendisi açısından olumlu bir şekil de ilerlemektedir. Ama bu arkadaş grubu hiç bir şekil de araların da husumet meydana getirmediği için çok ama çok örnek alınan bir arkadaş grubudur. Ama aslın da kendileri göründükleri gibi kişilik özelliklerine sahip değildirler. Bakalım bu kişilerin görünüşleri gibi olmadıklarını anlayan kişiler ne gibi değişik şekiller için de o kişilere karşı bir değişik mücadele içine girecekler. Filmi izlediğini zaman her şeyi kat ve kat fazlası ile anlamış olacaksınız. Çünkü film açık ve net bir şekil de sunulmuş sizlere sadece izlemek düşer. Film hakkın da sorular kalmadığına göre Hdfilmkablosu.com filmi izleyen herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Sıkı Dostlar Full HD izle

Sıkı Dostlar izle

Tür: 1080p Filmler, 480p Filmler, 720p Filmler, Dram, IMDB En İyi Filmler, Suç Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 1990

IMDB Puanı: 8.7

Yönetmen: Martin Scorsese

Oyuncular: Ray Liotta , Robert De Niro , Joe Pesci , Lorraine Bracco , Paul Sorvino

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?