Şimdi ya da Asla – The Bucket List 720p izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.4 IMDB Puanı 30 Görüntülenme

Şimdi ya da Asla – The Bucket List 720p izle

(2008)

Yönetmen:

Rob Reiner

Oyuncular:

Morgan Freeman , Jack Nicholson , Sean Hayes , Rob Morrow , Ian Anthony Dale
Şimdi ya da Asla - The Bucket List izle

Milyoner şirket sahibi Edward Cole ile işçi sınıfına mensup araba tamircisi Carter Chambersın dünyaları apayrıdır. Ayrı dünyaların insanları olan bu kişiler yine de dost gibi görünürler. Ama işte görünmekle hissetmenin çok farklı bir şey olduğunu bu film sayesinde bir kez daha anlamış olacağız. Yolları, bir hastane odasını paylaşmalarıyla kesişir ve iki ortak noktaları olduğunu keşfederler Tahtalı köyü boylamadan önce hayatlarının kalan kısmını hep yapmak istedikleri her şeyi yaparak geçirmeye çalışırlar. Bu nedenle de çok sayıda değişik işlere ortak bir şekilde atım atarlar. Attıkları adım ise onları gerçek bir derece de çok iyi bir şekilde eğlendirmektedir.

Arzuları ve kendileriyle farkında olmadıkları bir barışma ihtiyacı sahip olmak için ailesi olmayan bu iki kişi parayı su gibi harcamaya devam etseler de o tamirci adam kendisi para konusunda hiç bir şekilde destekçi olamadığı için üzülmüş olsa da o milyoner adam o adama çok iyi teselli vermeyi başarır. Daha sonra bu iki kişide bulundukları hastalıktan kurtulurlar. Çok iyi bir dost oldukları için birlikte hayatlarının araba seyahatine çıkarlar. Bu seyahat süresinde dost olurlar. Hayatı dolu dolu yaşamaya başlarlar. İç güdü ve mizahla yaşamayı öğrenirler. Bu öğrendikleri bir çok şey onların hayatlarının değişmesinde çok önemli bir rol oynamıştır. Her macera, listelerine yeni bir madde ekler.

Hayatlarına çok şey eklenen tamirci adam başta olmak üzere ve diğer adam ölümlü dünya da hiç bir şeye acımanın faydalı olmadığını kendi kendilerine karar alarak koyarlar. Bu tamirci adam ise ailesi vefat ettiği için de aklını yitirecek derece gelir. Ama o milyoner adam o tamirci adama bir eş bulur. Ama o tamirci kabul etmese de milyoner adam bir şekilde kabul ettirmeyi başaracak. Bakalım bu evlilik nasıl devam edecek. Hep beraber izlediğimiz zaman kafamızda gerçekleşen bir çok soruya yanıt buluyoruz. Filmin yönetmenliği Rob Reiner gibi bir isme aittir. Filmin oyunculukları ise Morgan Freeman , Jack Nicholson , Sean Hayes , Rob Morrow ve Ian Anthony Dale gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosunda oluşmaktadır. Hdfilmkablosu.com iyi seyirler diler.

Şimdi ya da Asla – The Bucket List izle

Şimdi ya da Asla – The Bucket List Full izle

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Resimler

  "Şimdi ya da Asla – The Bucket List 720p izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  Site Yazarı Google +: Tauf Ğadaçka