Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.Siyah Karga Full HD izle 2016

FILM BILGILERI 2 ay önce eklendi
Siyah Karga Full HD izle 2016

Aralık ayının sonuna doğru vizyona girmiş olması filmin artık yeni yıla da çok iyi bir şekil de başlamasını istediği için bu tarz da uygulamışlardır. Siyah Karga 2016 film gelecek sene yani iki bin on yedi yılın da en çok izlenen bir yerli film olmaya şimdiden fazla bile inançlıdır. Şimdi lafı fazla uzatmaya hiç gerek yok. Filmin içeriğini şimdi şöyle bir kısa bir şekil de de olsa sizlere anlatacak olursak. Film de kuş türünün için de tüm kuşlar da en zekisi ve en çok yaşayanı olan kargalar hakkın da da bilgi verilmektedir. Kargalar ortalama dört yüz yıl kadar yaşamak da olduğu gibi bir çok insan demesek de insan gibi şeyler ile birlik de aynı zekaya sahiptir.

Sebastian Sevgili Dostum izle

O kadar akıllı bir tavırları vardır ki bir suçluyu dahi polisin rahat bir şekil de bulmasını sağlayacaktır. Siyah Karga full izle Nasıl mı? Bu kargaya takılan bir kamera ile birlik de karganın yaşam tarzını araştırmak da olan bir adam dağ başın da ki başka bir adamı karga da ki kamera sayesin de görür ve karga o adama saldırır. Adam aslın da yıllardan beri aranmak da olan ve bu sıralar da gündemden hiç bir şekil de inmemek de olan bir adamdır. Bu adam o kadar uzun zamandan beri kaçmak da olsa da haberler de falan fotoğrafı gösterildiği için artık herkes tarafından tanınacağını bilmektedir. O yüzden de başka ülkelere kaça çabası içindedir.

Sebastian Sevgili Dostum izle

Ama kaçış planı ise hiç bir şekil de planladığı yol da ilerlemez. Çünkü o kadar korku dolu kaçışı vardır ki karşısına deniz çıkacağını hayal bile edemez. O denizi aşabilir ise tamam kurtulur ama aşamayıp o karga sayesin de yakalanır ise hayatı çok farklı bir boyuta girecektir. Bu boyut altın da ise o karga artık ödül almayacak olsa da o kargaya kamera takan adam ödül alma ile baş başa kalacaktır. Bakalım o ödül ne? Ödülü o adam alacak mı? Her şeyi izlediğiniz zaman anlayacaksınız. Hdfilmkablosu.com herkese iyi seyirler diler.

Tür: 2016 Filmleri, Dram, Yerli Filmler

Yapım: 2016

Yönetmen: M. Tayfur Aydın

Oyuncular: Şebnem Hassanisoughi , Aydın Orak , Aziz Çapkurt , Ayhan Eren

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?