Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.Sly Cooper izle 2016 Türkçe Dublaj Full HD

FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
Sly Cooper izle 2016 Türkçe Dublaj Full HD

Andy adın da ki küçük bir çocuğun tatil için bir kovboy kampına gitmesi sonucun da oyuncakları kendi başlarına kalır. Sly Cooper full izle bu oyuncakların kimse canlı olduğunu bilmese de her şey aydınlığa çıkacaktır. Kendisine ilginç oyuncaklar toplamayı meslek edinmiş korkunç koleksiyoncunun Woody adın da kişilerin birden kaçırmasıyla birlikte olaylar gelişmeye başlar. Gelişen olaylar karşısın da sessiz kalmak istemeyen bir çok kişi olaylara hakimdir. Koleksiyoncunun evine götürülen Woody, kendisinin çok değerli bir oyuncak olduğunun farkına varır. Ora da diğer ödüllü oyuncuklar ise de tanışma fırsatı bulur.

Sly Cooper 2016

Bu tanışma ise hiç bir şekil de hiç bir kimse ile değil de sadece bir oyuncak ile ele alınmış olur. Sly Cooper izle tanıştığı oyuncaklar arasın da kovboy kız ve değişik adlı bir at ve Stinky adlı bir maden arayıcısı vardır. Arayışlar içerisin de olan onlarca oyuncak hiç bir şekil de kişi geldiği zaman kendi yerin de değil de yani bırakıldığı yer de değil de farklı yerler de bulunduğu zaman o oyuncakların hareket ettiği akıllara gelmese de eve başka kişilerin girdiği gelmektedir. Ama eve başka bir kişi girmiş olsa ev de o oyuncaklar ile mi oynar. Woody adın da ki kaçırılması üzerine Andy adın da ki çocuğun odasın da ki diğer oda arkadaşları Potato, Slink, Dog, Rex ve Hanni duruma el koyarak arkadaşlarını bir müze parçası olmaktan kurtarmak için harekete geçerler.

Sly Cooper izle

Sly Cooper 2016 harekete geçmiş olmaları hiç bir şey ifade etmemek de olsa da hayat onlar için gerçek bir derece de sıkıcı bir hale girer. O yüzden de hayat şartları altın da bir çok kişi olayları büyütmek için elinden gelen her şeyi yapmaktadır. Bütün amaçları, Andy kovboy kampından dönmeden Woody adın da ki mahsur kalmış olan oyuncağı kurtarmaktır. Ama o oyuncağı kurtarmak o kadar da kolay olmayacaktır. Çünkü hiç bir şekil de hiç bir yer de hiç bir belirti olmasa da o oyuncak sessiz bir şekil de kurtarılmayı beklemektedir. Hdfilmkablosu.com herkese iyi seyirler diler.

Tür: 2016 Filmleri, Animasyon, Komedi, Yabancı Filmler

Yapım: 2016

Yönetmen: Kevin Munroe

Oyuncular: Chris Murphy , Ian James Corlett , Matt Olsen

Etiketler: , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Sly Cooper izle 2016 Türkçe Dublaj Full HD” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  1. djkscndb - 5 ay önce demiş ki:

    güzel

  2. Boran Göksel - 4 hafta önce demiş ki:

    ok