Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.Son Cadı Avcısı 1080p izle

FILM BILGILERI 8 ay önce eklendi
Son Cadı Avcısı 1080p izle

Günümüzden 8 yüzyıl önce olan yani bin üç yüzlü yıllar da bir cadı avcısı olan Kaulder adın da çok sayı da kişiye yardımı dokunan kişi vardır. Son Cadı Avcısı izle bu cadı avcısı olan kadın en güçlü cadı olan Kraliçe Cadı adlı kişiyi öldürmeyi başarır. Bu sayede de çok tanınmış olan bir kişiliğe bürünür. O kadını öldürmüş olsa da ancak son anların da Kraliçe onu ölümsüzlükle lanetler. Bu kişi ölümsüzlük ile baş başa kaldığı için hiç bir şekil de ölmeyi beceremez. Bu nedenle de onu öldürmek isteyenler canını çok yakacak ama bir türlü öldüremeyecek bu nedenle de o kadın için çok zor günler başlarmış olur. Ama artık karısı ve çocuğundan sonsuza dek ayrılır. Son Cadı Avcısı tek parça izle çünkü artık onların öldüğü haberini alacak ama kendisi bir türlü ölmeyecektir. Günümüz New York gibi bir şehir de yaşamayı sürdüren Kaulder, aradan geçen yüzyıllar sonrasında türünün son örneği olarak kalmıştır.

Son Cadı Avcısı 1080p izle

Türleri arasın da nesli tükenmemiş olan tek kişi dünyaya getireceği bir evlat ile de o kişinin de ölümsüz olacağını bilmek de olsa da yaşı baya bir ilerlediği için çocuk yapamayacağını düşünür ve bu nedenle de çocuk yapma girişimine girmez. Bütün bu yıllar boyunca cadılarla savaşmış acı çekmiştir. The Last Witch Hunter ancak Kraliçe Cadı geri gelmiştir ve ölümünün intikamını almaya kararlıdır. Ama işte bu kraliçe artık hiç bir şekil de kendi büyüsünü nasıl iptal edeceğini bilmediği için deneyler yapmaya başlar. İkisinin savaşı, aynı zamanda dünyanın geleceğini belirleyecektir ve bu savaşta en büyük yardımcısı hiç tahmin edemeyeceği biri, dişi bir cadı olacaktır. Bakalım bu cadılar kendi araların da çıkmış olan savaşı nasıl durduracaklar. Kaç kişinin canı yanacak. Tüm bu bilgileri öğrenmek için filmi izlemeniz yeterli olacaktır. Filmin yönetmenliği Breck Eisner gibi bir isme aittir. Filmin oyunculuk kadrosun da ise Vin Diesel , Elijah Wood , Rose Leslie , Michael Caine ve Julie Engelbrecht gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Hdfilmkablosu.com herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 1080p Filmler, 2015 Filmleri, 480p Filmler, 720p Filmler, Aksiyon, Fantastik Filmler, IMDB En İyi Filmler, Korku Filmleri, Macera Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2015

IMDB Puanı: 6.0

Yönetmen: Breck Eisner

Oyuncular: Vin Diesel , Elijah Wood , Rose Leslie , Michael Caine , Julie Engelbrecht

Etiketler: , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?