Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.Şövalye – Chevalier izle 2016 Full HD Türkçe Dublaj

FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
Şövalye – Chevalier izle 2016 Full HD Türkçe Dublaj

Şövalye - Chevalier izle

Hayatların da hiç bir sıkıntı olmayan altı arkadaş vardır. Bu arkadaşlar çocukluk yıllarından bu yana araların da çıkmış olan büyük küçük sıkıntıları hep birlikte aşmışlardır. Şövalye 2016 işte o yüzde de bunlar kendileri hakkın da yapılan söylentilerin her seferin de iyi olduğunu bilmektedir. Ama bu iyi söylentilere karşılık olarak hiç bir şekil şımarmazlar. Bu sevilmek de olan altı arkadaş bir hafta sonu Ege kıyıların da bakıl avına çıkma kararı alırlar. Daha sonra her şeyini hazırlayıp balık avına giderler. Ama ne olduğunu bilmemiş olsalar da denizin ortasın da binmiş oldukları tekne arıza yapar ve bu altı arkadaş denizin ortasın da mahsur kalmıştır.

Ama bu işler de korku ve panik yapmaması gerektiklerini bildiği için hiç bir şekil de morallerini düşürmezler. O şekil de yine de balık tutmaya çalışırlar. Şövalye full izle bu kişiler ise balık olmayan bir yere düştükleri için artık yardım gelene kadar birbirleri arasın da çocukluk zamanın da oynamış oldukları şövalye adın da ki oyunu oynama kararını hepsi olumlu bir şekil de cevaplar. Daha sonra o oyunu oynamak için bir çember kuran bu arkadaşlar oyuna başlarlar. Ama bunlar arasın da bir kişinin oynamaması gerekir. Chevalier izle o kişiyi de belirledikten sonra beş kişi oyun da o oynamamak da olan bir kişi de eline almış olduğu kalem kağıt ile bu kişilerin verdikleri cevaplar karşılaştırılır.

Daha sonra da hak ettiği puan verilir. Bunların için de bir kişi de ise bir yüzük her zaman vardır. O yüzük ise oyunu kazananın takacağı olan şövalye yüzüğü olması o kişileri daha da çok istekli bir hale getirmektedir. Bu kişilerin bu oyunu oynama sebebi kendilerinin şu an da mahsur kalmış oldukları için vakit harcamak adına bu oyunu oynamışlardır. Ama bu oyunu oynar iken de kendileri bu oyunun etkisi altın da kaldıkları için hiç bir şeyin farkına varmazlar. Ama artık her gün kendi araların da bu oyun yüzünden kavgalar çıksa da bu kavgalar yine de bir şekil de atlatılır. Hdfilmkablosu.com herkese iyi seyirler diler.

Tür: 2016 Filmleri, Dram, Komedi, Yabancı Filmler

Yapım: 2016

IMDB Puanı: 6.7

Yönetmen: Athina Rachel Tsangari

Oyuncular: Panos Koronis , Makis Papadimitriou , Giorgos Pyrpassopoulos , Vangelis Mourikis , Sakis Rouvas

Etiketler: , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?