Suçlu 2016 HD izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.4 IMDB Puanı 78 Yorum 33 Görüntülenme

Suçlu 2016 HD izle

(2016)

Yönetmen:

Ariel Vromen

Oyuncular:

Kevin Costner , Gary Oldman , Gal Gadot , Alice Eve , Ryan Reynolds
Filmimiz Suçlu, aksiyon, dram ve suç türünde. Polislik zor bir meslektir hatta polisliği özel ajan seviyesinde yüksek bir rütbe ile yaparsanız, bu sizin her an ölümle iç içe olduğunuzu gösterir. Bu adamların varlığını biliriz ama hiç birimiz onları göremeyiz. Suçlu 2016 sırf bizim yaşam standartlarımızın daha yükselmesi , daha rahat yaşamamız için hayatlarını tehlikeye atarlar. Bu bu insanlara saygı göstermeliyiz. ülkemizde polislik zor. Amerika da fbı ve cıa gibi özel polis departmanları bulunuyor. Suçlu full izle bu insanların yaptığı işte hataya yer yoktur, çoğunlukla uyuşturucu ve silah kaçakçılığı ile ilgili suçlarla ilgilenseler de. Halkın bilmediği ve devletlerin istihbarat örgütleri arasında olan bazı askeri olaylar, o ülkelerin arasında her an savaş başlatabilecek kadar etkili olabilir. Bunun için bu insanlar ülkenin en zor mesleğini yapmaktadır.

Suçlu izle

Suçlu 2016 normal insanlar gibi evlenip, mutlu bir hayat sürdürmek isterler, ama bazen işler ters gider. Siz hayatınızı kaybedersiniz ama aileniz ortada dımdızlak kalır. Devlet ailenize yardım etse de, devletin yaptığı bu yardımlar sizin boşluğunuzu asla dolduramaz. O kahramanlar öldüklerinde ailelerine sadece hatıraları kalır. Peki bu hatıraları başka bir insanın zihnine aktarabilsek ne olurdu? günümüzde bilim kurgu gibi geliyor. Ama bazı bilim adamları bunun mümkün olabileceğini düşünüyor. Suçlu izle filmimizde de böyle bir olay olacak. Gelelim filmimizin konusuna. Jerico Stuart adında bir adam hayatı boyunca hiç bir işte başarılı olamamış. Aile kurmamış, hayatını suç işleyip hapse girip çıkarak geçirmiştir. Bu adam ömür boyu hapse mahkumdur, hislerini kontrol edemeyen yaptıklarının sonucunu düşünmeyen psikopatın teki. Bu adam zaten ömür boyu hapse mahkum olduğu için, öldü gibi gösterilip onun üstünde çılgın bir deney yapılacaktır. Bu ölüm makinesi adam baya büyük bir işin deneği olacaktır. Görevi başında ölmüş olan CİA ajanı bill pope'un aklında bulunan bütün hatıraları, yaptığı bütün işler ve duyguları bu psiopat elemana aktarılır.

Suçlu izle

Criminal 2016 ama bir şeyler ters gider başta önceki bilgileri hatırlamasa da kendi hafızasında bulunan bilgileri de hatırlamaktadır. Bilim adamlarının hesapları arasında bu yoktur. Duygusuz bir adam olan bu psikopat, beynine yüklenen bu anılarla biraz olsun vicdan sahibi olmuştur. Criminal 2016 full hd izle gizlice ajan gibi davranmaktadır bilgilerin yüklendiği bill pope adındaki cia ajanı ülkenin hatta dünyanın kaderini değiştirebilecek çok gizli bilgiler bilmektedir. Devletin gizli servisindeki bazı kötü niyetli kişilerin silah tüccarlarıyla anlaşma yapıp, Devletin elinde bulunan nükleer füzeleri ele geçirip, Ülkelerin çok sayıda insan bulunan bölgelerine yollamak isterler. Bu psikopat bunu durdurmak isteyecek. Filmimizin konusu böyle, oyuncu kadrosuna biraz deyinmek isterim oldukça iyi bir oyuncu kadrosu var. Baş rollerde Kevin Costner , Gary Oldman , Gal Gadot , Alice Eve ve Ryan Reynolds bulunuyor. Filmimizin yönetmenlik koltuğunda ise Ariel Vromen oturuyor. Senaryonun altında ise Douglas Cook ve David Weisberg gibi iki usta yazarın imzası bulunuyor. Hdfilmkablosu.com iyi seyirler diler.


Filminiz yorum yaptığınız zaman otomatik olarak başlayacaktır.

Suçlu izle

Suçlu Full HD izle

Bir önceki yazımız olan Yenilmez 4 Full HD izle Boyka Undisputed IV başlıklı makalemizde Boyka: Undisputed IV filmi izle, Boyka: Undisputed IV full izle ve Boyka: Undisputed IV izle hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Suçlu 2016 HD izle" filmine ait 6 adet görsel bulundu.

    Yorumlar (78)

    Site Yazarı Google +: Tauf Ğadaçka