Suikast izle 2016 Tek Parça Türkçe Dublaj
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.7 IMDB Puanı 95 Yorum 218 Görüntülenme

Suikast izle 2016 Tek Parça Türkçe Dublaj

(2016)

Yönetmen:

Dennis Gansel

Oyuncular:

Jason Statham , Jessica Alba , Tommy Lee Jones , Michelle Yeoh , Natalie Burn
Yılın en iyi aksiyon gerilim aynı zamanda suç filmleri kategorisinde yer alan bu filmi sizlere sunuyoruz. Her ne kadar beyaz perdeler de Suikast 2016 olarak bilinse de aslında bu bizim mekanik filminin devamı niteliğinde sayılıyor. Şimdi siz diyeceksiniz kesin bunda jon abimiz de var. Evet yanılmadınız filmde Jason Statham'da yer alıyor. Onu bu filmde görmek gerçekten gurur verici. Filmlerde özlemiş idik kendisini. Bu adam kadar usta oyuncu tanımam. Az önce saydığımız kategoriler de en iyilere girme nedeninin büyük çoğunluğunu eşsiz benzersiz gerilim ve aksiyon sahnelerinin filmde bolca bulunmasından kaynaklanıyor.

Suikast izle

Filmde bir adam vardır. Bu adam Suikast full izle yaparak geçimini sağlamaktadır. Türk tabiri ile geçim dedim yabancıya yönelik açıklama yapacak isek bildiğimiz katil. Ama her kişinin uzmanlık alanı vardır. Bu adam artık bu işi bırakmıştır. İlk filmde ama ortalığı coşturmayı başarıyordu. Geçmiş geçmişte kalmıştır. Ama eskiden bu işi profesyonel olarak yaptığını öğrenen köklü birisi bu adama iş teklifi eder. Ama adam artık bu işleri bıraktığını ve kabul etmeyeceğini söyler. Ama bu adamın en yakın arkadaşını kaçırdıkları zaman işler değişecektir. Görevi tamamlaması için otuz altı saati vardır.


Suikast izle

Yılın en iyi aksiyon gerilim aynı zamanda suç filmleri kategorisinde yer alan bu filmi sizlere sunuyoruz. Her ne kadar beyaz perdeler de Suikast 2016 olarak bilinse de aslında bu bizim mekanik filminin devamı niteliğinde sayılıyor. Şimdi siz diyeceksiniz kesin bunda jon abimiz de var. Evet yanılmadınız filmde Jason Statham’da yer alıyor. Onu bu filmde görmek gerçekten gurur verici. Filmlerde özlemiş idik kendisini. Bu adam kadar usta oyuncu tanımam. Az önce saydığımız kategoriler de en iyilere girme nedeninin büyük çoğunluğunu eşsiz benzersiz gerilim ve aksiyon sahnelerinin filmde bolca bulunmasından kaynaklanıyor.

Suikast Full HD izle

Bir önceki yazımız olan Yenilmez 4 Full HD izle Boyka Undisputed IV başlıklı makalemizde Boyka: Undisputed IV filmi izle, Boyka: Undisputed IV full izle ve Boyka: Undisputed IV izle hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Suikast izle 2016 Tek Parça Türkçe Dublaj" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

    Yorumlar (95)

    Site Yazarı Google +: Tauf Ğadaçka