Sümela’nın Şifresi 2 Temel izle Yerli Film Tek Parça HD
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
37 Görüntülenme

Sümela’nın Şifresi 2 Temel izle Yerli Film Tek Parça HD

(2017)

Yönetmen:

Adem Kılıç

Oyuncular:

Alper Kul
Filmde Karadenizli Temelin komik hikayesi anlatılmıştır. Şimdi ise filmin içeriğini biraz daha geniş bir şekil de sizlere sunacak olursak. Sümela'nın Şifresi 2 Temel izle hayalleri ve hayatta ki amaçları yüzünden çok kez yanılgı için de kalmış olsa da yanılgı için de kaldığı zamanlar da değişik bir boyut için de hayatına devam eder. Karadeniz de bile herkesin dalga geçtiği fakir ama saf ve delikanlı olan Temel bir kara sevdaya tutulur. Bu adam sevdası ile çok ama çok sayıd a değişik bir boyut içindedir. Bu boyut sayesin de ise her şey onun için değişir. Değişen şartlar altın da ki farklı tavırları sayesin de kızı etkilemek adına çok çaba sarf eder.

Sümela'nın Şifresi 2 Temel izle

Trabzon gibi çok güzel bir şehrin en köklü ve zengin ailelerinden Yüce soylar gibi bir namı değer olan kişinin kızı Zuhal adın da ki güzel olan o kıza aşıktır. Onun sevdiğine kavuşması neredeyse imkansızdır, çünkü kızın babası büyük bir holdingin sahibidir. Kendisi de o kıza göre fakir olduğu için olaylar altın da kalmadan farklı boyutlara girmek ister. Sümela'nın Şifresi 2 Temel full izle temelin ise sökük çorabından ve çevresin de ki arkadaşlarından başka hiç bir şeyi yoktur. Bu yüzden Temel adın da ki adamın da en büyük korkusu kızın babasıdır. Kızın da kendisin de gönlün de olduğunu düşünmek de olsa da o kız ile aslın da pek de samimi bir şekil de olmasa da bunun sebebi kızın babasından korkuyor olmasıdır.

Sümela'nın Şifresi 2 Temel

Ama Temel inadından vazgeçmeden müstakbel kayın pederinden kızını ister. Sümela'nın Şifresi 2 Temel ancak hıdır Yücesoy tarafından dalga geçilerek aşağılanır. Ayrıca, kendi babası İmam Necati tarafından sürekli bir baltaya sap olamamakla eleştirilir. Kendi ailesinin bile adam yerine koymadığı Temel, sevdiği kızı alamayınca adeta yıkılır. Hem de ailesi o adamın gururunu kıracak çok ama çok farklı boyutlar da ki acı sözleri söylediği zaman Temel adın da ki adam da çok farklı bir kişilik özelliğine sahiptir. Bakalım filmin ilerlemek de olan sahnelerin de ne gibi değişik sahneler sizleri bekliyor. Hdfilmkablosu.com herkese iyi seyirler diler.

Sümela’nın Şifresi 2 Temel izle


Filmde Karadenizli Temelin komik hikayesi anlatılmıştır. Şimdi ise filmin içeriğini biraz daha geniş bir şekil de sizlere sunacak olursak. Sümela’nın Şifresi 2 Temel izle hayalleri ve hayatta ki amaçları yüzünden çok kez yanılgı için de kalmış olsa da yanılgı için de kaldığı zamanlar da değişik bir boyut için de hayatına devam eder. Karadeniz de bile herkesin dalga geçtiği fakir ama saf ve delikanlı olan Temel bir kara sevdaya tutulur. Bu adam sevdası ile çok ama çok sayıd a değişik bir boyut içindedir. Bu boyut sayesin de ise her şey onun için değişir. Değişen şartlar altın da ki farklı tavırları sayesin de kızı etkilemek adına çok çaba sarf eder.

Sümela’nın Şifresi 2 Temel Full izle

Bir önceki yazımız olan Ayı Teddy 2 izle - Ayı Teddy 2 Türkçe Dublaj izle başlıklı makalemizde Ayı Teddy 2 1080p izle, Ayı Teddy 2 720p izle ve Ayı Teddy 2 filmi izle hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Resimler

  "Sümela’nın Şifresi 2 Temel izle Yerli Film Tek Parça HD" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  Site Yazarı Google +: Tauf Ğadaçka