Tarzan Efsanesi Full HD izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.7 IMDB Puanı 35 Yorum 153 Görüntülenme

Tarzan Efsanesi Full HD izle

(2016)

Yönetmen:

David Yates

Oyuncular:

Alexander Skarsgård , Margot Robbie , Christoph Waltz , Samuel L. Jackson , John Hurt
Filmimiz Tarzan Efsanesi, aksiyon ve macera türünde. Çocukluğumuzdan beri Tarzan'ı biliriz. Sabahları erkenden kalkıp çizgi filmini izlerdik. Şimdi Sinemaya uyarlandığını duyunca hepimiz heyecanlandık doğrusu. Çocukluğumuzun hırçın ve cesur kahramanı filmde tekrar görebileceğiz. Tarzan Efsanesi izle Daha öncede Tarzan filmi çekilmişti bildiğim kadarıyla. Ama günümüzde grafik teknolojisinin gelişmesiyle filmde kullanılan görsel efektler bambaşka bir hale bürünmüş. Tarzan deyince filmin konusunu hepimiz tahmin edebiliyoruz. Çünkü çocukluğumuzda yüzlerce kez izlediğimiz çizgi dizileri sonunu bile bile izliyorduk. filmimizin fragmanını izlediğimizde filmde heyecanın git gide artacağını düşünüyorum. Gerçek hayatta da hayvanlar tarafından büyütülmüş insanların bazı örnekleri var. Bu insanlar hayvanlar tarafından büyütüldüğü için bulunduklarında insan yaşantısına adapte olmakta aşırı derecede zorlanıyor.

Tarzan Efsanesi izleTarzan Efsanesi izle

Kafese kapatılan bazı insanlar mevcut. Bu insanlar çok nadir bulunuyor olabilir. Ama aklımıza gelmiyor da değil acaba gerçekten tarzan gibi büyümüş ve onun kadar zeki ve iç güdüleri gelişmiş bir insan var mı? bunu bilemeyiz. Biraz fazla konuştum filmimizin konusuna gelelim. Tarzan filmi ve çizgi dizileri aslında bir romandan uyarlamaymış bunu bende yeni öğrendim. Tarzan Efsanesi full izle 1910 yıllarında Edgar Rice Burroughs'un yazdığı roman günümüzde beyaz perdeye aktarılacak. Tarzan hikayesi daha tarzan daha bebekken, ailesiyle bir gemide yolculuk yaparken gemi isyancılar tarafından basılır. Ailesi ve gemide bulunan bütün mürettebat katledilir. Gemiyi basan isyancılar bebek olduğu için tarzan'a zarar vermezler. Ama onu büyütüp yanına da almazlar.

The Legend of Tarzan izle

Tarzan Efsanesi Full HD izleAfrika yakınlarında ıssız bir ormana ölüme terk ederler. Terk edilen tarzan'ı bulan maymunlar onu aynı bir insan gibi büyütüp yetiştirirler ormana dair her şeyi öğrenir. ormanda yerliler de bulunur. Yerlilerle maymunlar ormanda bir savaş içindedirler. Tarzan Efsanesi ise maymunların tarafındadır. Maymun kabilesinin reisliğini yapmaktadır. Bir gün ormana maden arayışı içinde olan yabancılar gelir. Ve aralarında jane adında bir kadında vardır. Tarzan bir olay sonucu jane'e rastlar ve sadece insanlarda bulunan bir duyguya oda rastlar aşık olur. Acaba Tarzan insan hayatında uyum sağlayabilecek mi? yoksa ormanda maymunlarla mı kalacak bunu hep birlikte izleyip öğreneceğiz. Filmimizin konusu böyle. Filmin oyuncu kadrosuna biraz deyinmek istiyorum.

Tarzan Efsanesi izle

Filmin oyuncu kadrosunda pek fazla aktör tanıyamadım sadece yenilmezler, bazı marvel filmlerinden tanıdığım Samuel L. Jackson var. Tarzan karakterini Alexander Skarsgard canlandırlmış jane'yi ise Margot Robbie onlara Christoph Waltz ve John Hurt gibi aktörler eşlik ediyor. Filmimizin yönetmenlik koltuğunda David Yates oturuyor. Senaryonun altında Stuart Beattie , Craig Brewer , Adam Cozad , John Collee gibi birçok yazarın imzası var. Yapımcılık koltuğunda ise harry potter gibi birçok filme imza atmış David Barron var. Filmin oldukça yüksek bir imdb puanına sahip olacağını düşünüyorum. Filmimiz genel olarak böyle. Senaryo güzel, efektler güzel daha ne olsun. Filmin oldukça iyi gişe yapmasını bekliyorum boru değil film sağlam yani. Sitemizden hd kalitesinde izleyebilirsiniz hdfilmkablosu.com iyi seyirler diler.


DİKKAT: Filminiz yorum yaptığınız zaman otomatik olarak başlayacaktır.

Tarzan Efsanesi izle


Filmimiz Tarzan Efsanesi, aksiyon ve macera türünde. Çocukluğumuzdan beri Tarzan’ı biliriz. Sabahları erkenden kalkıp çizgi filmini izlerdik. Şimdi Sinemaya uyarlandığını duyunca hepimiz heyecanlandık doğrusu. Çocukluğumuzun hırçın ve cesur kahramanı filmde tekrar görebileceğiz. Tarzan Efsanesi izle Daha öncede Tarzan filmi çekilmişti bildiğim kadarıyla. Ama günümüzde grafik teknolojisinin gelişmesiyle filmde kullanılan görsel efektler bambaşka bir hale bürünmüş. Tarzan deyince filmin konusunu hepimiz tahmin edebiliyoruz. Çünkü çocukluğumuzda yüzlerce kez izlediğimiz çizgi dizileri sonunu bile bile izliyorduk. filmimizin fragmanını izlediğimizde filmde heyecanın git gide artacağını düşünüyorum. Gerçek hayatta da hayvanlar tarafından büyütülmüş insanların bazı örnekleri var. Bu insanlar hayvanlar tarafından büyütüldüğü için bulunduklarında insan yaşantısına adapte olmakta aşırı derecede zorlanıyor.

Tarzan Efsanesi Full HD izle

Bir önceki yazımız olan Yenilmez 4 Full HD izle Boyka Undisputed IV başlıklı makalemizde Boyka: Undisputed IV filmi izle, Boyka: Undisputed IV full izle ve Boyka: Undisputed IV izle hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Tarzan Efsanesi Full HD izle" filmine ait 6 adet görsel bulundu.

    Yorumlar (35)

    Site Yazarı Google +: Tauf Ğadaçka