Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.Temiz Eller izle 2016 Türkçe Dublaj

FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
Temiz Eller izle 2016 Türkçe Dublaj

Bir yakışıklı adam ve bir güzel kadın koşarak nereye gittiği belli olmasa da hafiften çöl gibi olan yerde koşmaya halen devam ederler. Temiz Eller izle çöl gibi olan yer de bu kişiler küçük olan bir tepeciğe çıkarlar. Çıktıkların da ise gitmek istedikleri yere varırlar. O yüzden de artık her şey farklı bir boyuta ulaşmak üzere iken engellenmiş olur. Bu kişiler o küçük tepeciğin üstün de karşıların da görmüş oldukları manzaranın şerefine ellerin de bulunan şampanyayı açarlar ve içmeden önce öpüşürler. Öpüşme o kadar iyidir ki hiç kimse onların umurun da değildir. Bu kişiler artık tepecikten inerler ve daha sonra karşıların da olan kendi evlerine girerler.

Bu ev ise onların ilk gecesine ortak olduğu için ilk geceden sevişen bu çift artık seviştikleri zaman daha da mutlu olur. Bu kişiler seviştikten sonra da uyumak için birbirlerine sarılırlar. Temiz Eller full izle uyudukları zaman sabaha yakın gök gürültüsü ile birlik de uyanmış olan yakışıklı erkek bu durumumdan eşi rahatsız olmasın diye eşinin kulaklarına tıpa tıkar. Tamamen sabah olduğunda da penceresinin önün de kırmızı mavi bir ışık yanıp söndüğünü görür. Camdan baktığında da artık kapısının önün de polislerin olduğunu fark eden bu adam eşinin kulaklarından tıpayı çıkarır ve eşine bir şey anlatmasa da kendisi direkt olarak giyinir.

Temiz Eller izle

Daha sonra da eşine bir kaç şey söyleyip eşini polisleri karşılaması için gönderir. Schone Handen 2016 bu sıra da eşi polisleri oyalar iken o adam da kaçmak için planlamış olduğu planını gerçekleştirir. Polisler o kadına sorular sormak da olsa da biraz eşini suçlamaktadır. Çünkü o kadının eşi ona bunu söyledi. Ama sebebini biz de anlamış değiliz. Bu polislerden bir tanesi kadın ile konuşmak da diğerleri ise ellerin de arama izni olduğu için de evi ararlar. Ama bu eve daha yeni geldikleri için o adam bu eve hiç bir şey getirmemiştir. Ama şampanya alkol gibi içecekler bulunmaktadır. Ama polisler bu duruma ceza bile kesmek istemedikleri için evden elleri boş giderler. Hdfilmkablosu.com iyi seyirler diler.

Tür: 2016 Filmleri, Dram, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri, Yabancı Filmler

Yapım: 2016

IMDB Puanı: 6.3

Yönetmen: Tjebbo Penning

Oyuncular: Thekla Reuten , Jeroen Van Koningsbrugge , Angela Schijf , Marcel Faber , Cees Geel

Etiketler: , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?