Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.Temmuz Soğuğu Türkçe Dublaj izle

FILM BILGILERI 8 ay önce eklendi
Temmuz Soğuğu Türkçe Dublaj izle

Temmuz Soğuğu 2014, Doğu Texas da küçük bir kasabanın sakinlerinden Richard Dane gibi bir ismin nefsi müdafaa için bir cinayet işlemek zorunda kalışının hikayesini ön planda tutmak da olan bir filmi sizler ile paylaşmaktayız. Başına gelen korkunç olaydan sonra Dane, eski bir suçlu ve vurduğu adamın babası olan Ben Russel gibi psikopat bir isim ile tanışır. Ancak küçük kasabada ki yozlaşma ve paranoya bu iki can düşmanın arasın da beklenmedik bir işbirliğine sebep olur. Bu işbirliği ise herkesi baştan sonra etkileyecek bir şekil de söylentiler halin de yayılmaya başlamıştır. Bu nedenle de çok sayı da kişi o psikopat adam ile taşınır ise hayatını kurtarır.

Temmuz Soğuğu  izle

Çünkü o adam gıcık kaptığı kişileri can sıkıntısına eziyet çektirmek için kullanmaktadır. Temmuz Soğuğu full izle suçun canlarını yaktığı iki adama, Dane’in inatçı karısı ve Houston’ın kıraç arazilerinde domuz yetiştiren garip bir dedektif yardımcı olur. Domuzlardan bir kaç tanesini kendisine hediye edilmesini istese de o adamın kim olduğunu bilmeyen bu domuz sahipleri artık hiç bir şeye hiç bir şekil de cevap veremeyecek duruma kadar gelir. Çünkü artık o adamın kim olduğunu öğrendiler. Ama o adam o kadınlara bir şey yapmaz. Çünkü kadına el kaldırmak çok aşırı derece de ağır laflar elde edecektir. Her şey bitmeden önce bu garip ekip, hayal bile edemeyecekleri kadar büyük,

Temmuz Soğuğu  izle

Karanlık ve tehlikeli bir sırrı açığa çıkarırlar. Cold in July tek parça izle bu sırrı ortaya döken kişiler ile birlik de hayatlarının kurtulması için bu ortaya çıkmış bilgileri konsolosluğa satarlar. Konsolosluk ise bu bilgilere haddinden az para verse de o para yüz kişiye bölünse de ömürlük bir bilgi elde edilmiştir. Filmin şimdi ise kadrosunda yer almak da olan isimlere bakacak olursak. Filmin yönetmenlik koltuğunda Jim Mickle gibi bir isim oturmaktadır. Filmin oyunculuk kadrosunda ise Michael C. Hall , Vinessa Shaw , Sam Shepard , Don Johnson ve Nick Damici gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Filmi izlediğiniz zaman zaten her şeyi anlayacaksınız. Hdfilmkablosu.com herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 2014 Filmleri, 480p Filmler, 720p Filmler, Dram, Gerilim Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2014

IMDB Puanı: 6.8

Yönetmen: Jim Mickle

Oyuncular: Michael C. Hall , Vinessa Shaw , Sam Shepard , Don Johnson , Nick Damici

Etiketler: , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?