Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.Terminatör 4 Kurtuluş izle Türkçe Dublaj HD

FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Terminatör 4 Kurtuluş izle Türkçe Dublaj HD

Terminatör 4, Film de günümüzden iki yıl sonra ki yıl olan iki bin on sekiz yılındayız. Kıyamet Günü meydana gelmiş ve yaşanması olası görülen olaylar yaşanmıştır. Bu yaşanmamış olayların da yavaş yavaş yaşanmaya başladığını gören hayatta kalmış kişiler artık içlerin de çok büyük bir korku ile baş başa kalırlar. Baş başa kalmış oldukları bu korku ise onları her seferin de daha da çok korkutmak ile görevlidir. Terminatör 4 izle büşünüleceği üzere makineler kontrol mekanizması olarak sistemi ele geçirmişlerdir. Sistem ile birlikte çok sayı da kişi ile birlikte de hayat şartlarını herkes öğrenmiş olsa da yakın bir zaman sonra öleceklerini düşünürler. Arda kalan bir grup insan Skynet ile ordularına karşı direnişte olan bir ordudur.

Bu durumu örgütleyen John Connor, bu savaşı kazanacağından emindir. Ama onun da hataları olduğu için bir kaç yerinden ufak da olsa yaralanmıştır. Terminatör 4 Kurtuluş full izle bu da demek oluyor ki o adamın kazanacağı da tam olarak belli değildir. Bu iki karşı rakipler birbirlerini öldürmek için savaştığı bu görev de çok sayı da kişi hayatını kaybetmiştir. Ancak bir anda beliren Marcus Wright adın da ki bir kişi, onun bu emin olma halini kökünden sarsmaya hazırdır. Kendi kendine hislerini bozmak istemese de bu durumu bir şekil e önleyemez hale gelir. Kendisinin en son hapiste olduğunu hatırlayan Marcus’un geçmişten mi yoksa gelecekten mi bir misafir olduğunu kimse bilmemektedir.

Bu durumdan kimsenin haberi olmasa da Marcus bu durumu yavaş yavaş çözmektedir. Ama marcus için bu durum hiç de iyi olmamıştır. Çünkü öylesin bir yer de ortaya çıkmıştır ki hayatı çok riskli anlara girmiştir. Yine de bu ikili Skynet’e karşı baş kıldırarak insanlığı yok etmesi olası saldırıya müdahale etmeye çabalarlar. Bu mücadele sonucun da da binlerce hatta yüz binlerce kişi hayattan mahrum kaldıkları gibi esir olarak hayatlarına devam edecekler. Bu yüzden de artık kimseye itaat etmemenin gerektiğini şimdi anladıkları için kölelik de yapmazlar. Ama cezalarını yine de çekerler. Hdfilmkablosu.com herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Terminatör 4 Kurtuluş izle

Tür: 480p Filmler, 720p Filmler, Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2009

IMDB Puanı: 6.6

Yönetmen: McG

Oyuncular: Christian Bale , Helena Bonham Carter , Arnold Schwarzenegger , Sam Worthington , Bryce Dallas

Etiketler: , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?