Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.Ters Yüz Full HD izle

FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Ters Yüz Full HD izle

Amerikan en güzel yerleşik yerlerinden biri olan San Francisco gibi bir şehre taşınmak zorunda kalan bir aile maruz kaldığı baskılar yüzünden San Franciscoya taşınırlar. Ters Yüz full izle taşındıkları yerde ise çok iyi insanların gelen bu aileye çok iyi davranması ailenin çok hoşuna gitmiştir. Bu ailenin en ortanca üyesi olan Riley artık o taşınmış oldukları yerde ailesi her mutlu olduğunda kendisi de her ne kadar kötü durumda olursa olsun ailesi ile mutluluk dakikalarını kaçırmaz. Riley San Francisco gibi bir şehre gelmeden önce çok sayıda gördüğü şeylerin ne olduğunu bilmese de San Franciscoya geldiğinde her şeyi ama her şeyi anlamış olmaktadır.

Ters Yüz izle

İnside Out ama Riley ve ailesi ilk zamanda bu taşınmış oldukları yere alışmak için çok zorluk çektiklerini ilerleyen günler de birbirlerine anlatmak da utanırlar. Çünkü aslında hiç de zorlanacak bir şeyin olmadığını fark etmişlerdi. Riley ve aynı mahallede bulunan arkadaşları artık aynı okula da gittikleri için mahallede yaptıkları yetmiyormuş gibi okulda da etrafa zarar vermek amacıyla ellerinden geleni yapmaktadırlar. Bu yüzden de hemen hemen her gün ailesi okula gelen bu çocuklar ailesinin yanında sessiz bir meleğe döndükleride işlerin ağıra binmesine neden olmaktadır. Filmin iyi olma sebebi ise Pete Docter ve Ronaldo Del Carmen gibi iki ismin animasyon adında çok başarılı olmasından kaynaklı bir yönetmenlik yapmalarıdır.

Filmin oyuncu bölümünü değilde film animasyon tarzında olduğu için filmi seslendiren isimler ise Aysun Topar , Gupse Özay , Engin Alkan , Murat Şen ve Ercan Demirel gibi normal hayatta görmeseniz de televizyonlarda gördüğümüz bir çok isimden oluşmaktadır. Ters Yüz izle geçen sezon vizyona girmiş olan bu animasyon filmi genelde çocuklar tarafından izlenmiş olsa da çok sayıda çocuk izler iken ailesi de bu filmi izlemiş olan çocuklar sayesinde filmi izleme fırsatı bulmuştur. Bu yüzden de filmi çok seven çocuklar filmin devamını da istediğini ailesine söylemiş olsa da çocukların ailelerinin elinden gelen hiç bir şey yoktur. Bu filmin ikinci serisi çekilmesi için filmin yapımcılığına ileti gönderilmelidir. Hdfilmkablosu.com herkese iyi seyirler diler.

Ters Yüz izle

Tür: 1080p Filmler, 2015 Filmleri, 480p Filmler, 720p Filmler, Animasyon, IMDB En İyi Filmler, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2015

IMDB Puanı: 8.3

Yönetmen: Pete Docter, Ronaldo Del Carmen

Oyuncular: Aysun Topar , Gupse Özay , Engin Alkan , Murat Şen , Ercan Demirel

Etiketler: , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?