Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.Tetikçi izle 2007 Türkçe Dublaj Full HD

FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
Tetikçi izle 2007 Türkçe Dublaj Full HD

Her geçen gün daha da kuvvetli olmak da olan adamın başından geçen aksiyon dolu sahneleri ele almış olan bir filmi sizlerin görüşüne sunmaktayız. Şimdi ise filmi geniş bir şekilde anlatalım. En iyi olduğu alan da artık işi bırakmış olup da tecrübesine ihtiyaç duyulan olmak. Bu durum doğrultusun da her şey kendi çabası altın da olmuş olsa da hiç bir şekil de çabasını boşa çıkarmamak adına değişik bir iş için arayışlar sergilemektedir. Ama sergilediği işler de bir türlü yanıtlanmaz. Mark adın da ki kişi ise bir zamanların ün salmış kusursuz nişancıları arasın da yer almış olan bir kişidir. Bu işleri bırakmış olmasına rağmen bir gün önemli bir son görev için kendisinden destek istenir. Bu adam ise artık bu işi bıraktığı için ilk baş da yardım edemeyeceğini söylese de sonrasın da kararını değiştirmek istemektedir.

Tetikçi 2007 izle

Mark, bu işi kabul ettiğin de kısa süre de görevin altın da yatan esas hedefi kavrayacaktır. Bu kavradığı hedef doğrultusun da artık her şey sonucuna ulaşacaktır. Kendisine görevi verenlerin esas amacı Amerikan Başkanı ile bir suikast düzenlemektir. Ama düzenlemesi gereken bu suikast doğrultusun da kendisi de bir etki altın da kalabilir. Bu şartlar altın da Mark adın da ki kişinin misyonu tamamen değişir. Onun amacı artık bu komplonun sırlarını çözmek ve Başkanı başına geleceklerden yana korumaktır. Ama artık bu işe atılmadan önce kendisine gerekli olan şeylerden gerektiğinden bir tık fazla yanına alır. Daha sonra da başkanı korumak için en etkili şeylerini sürekli olarak yanın da taşımaktadır. Artık araların da çok değişik işler başlayacak olması Mark adın da ki kişinin işine gelecektir. Hdfilmkablosu.com iyi seyirler diler.

Tür: 480p Filmler, 720p Filmler, Aksiyon, Dram, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, IMDB En İyi Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2007

IMDB Puanı: 7.2

Yönetmen: Antoine Fuqua

Oyuncular: Mark Wahlberg , Danny Glover , Kate Mara , Rhona Mitra , Michael Pena

Etiketler: , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?