The Nice Guys Full HD izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.5 IMDB Puanı 90 Yorum 26 Görüntülenme

The Nice Guys Full HD izle

(2016)

Yönetmen:

Shane Black

Oyuncular:

Russell Crowe , Ryan Gosling , Kim Basinger , Matthew Bomer , Rachele Brooke Smith
The Nice Guys bir adam kendisinin dişlerini fırçaladığı zaman kendisi kadar bir de balıklarına önem verdiği için de onlara yemek atmayı unutmaz. O adam balıklarını besledikten sonra ağzında bulaşığı duran diş macunu köpüklerini yıkar. The Nice Guys izle o adam daha sonra evinden çıkar ve bir kişinin kendisine telefon etmesi sonucu tekrar eve döner ve çekmeceleri karıştıran bu adam çekmecelerin boş olduğunu görür ve evden sinirli bir şekilde kendi evine yakınında bulunan bir eve gider ve o evde kapıyı tıklayan bu adam karşısında gördüğü adama hiç sorgu sual sormadan bir yumruk çakar ve o adam aldığı yumruğun şiddeti ile kendini bir anda yerde bulur.

The Nice Guys izle

O eve gelen diğer adam yani yumruğu çakan adam ise o adama çakmış olduğu bir yumruk ile kendi işini halledemediğini düşünür ve yerde yatan o adama yumruklar saydırmaya devam etmektedir. The Nice Guys full izle o adam istediği şeyi evde bulamadığında o adama nerede olduğunu sorar ve o yerde yatan adam nerede olduğunu bilmiyorum der. Daha sonra o adam daha çok kızar ve bu sefer var gücü ile birlikte o adama tekme atmaya başlar. O yerde yatan adam artık yeter diye bağırır ve o adam tekme attığı adamı bırakır. Daha sonra yanda bir çerçeve içerisinde bir kaç kişinin fotoğrafını görür ve o adama çok iyi bir yumruk çakar daha sonra arkada duran gerçek kadın o yumruk ile o adamın kafasından akan kanı gördüğünde bir çığlık atar.

The Nice Guys izle

O yumruk atan adam o kadını susturma çabalarına girmek yerine evden kaçmayı düşünür ve evden kaçan bu adam artık başını bir belaya sokmuş olmaktadır. The Nice Guys türkçe dublaj izle Filmi bu kadar anlatmak yeterli olacaktır. Filmi anlattıkça tadı kaçıyor ve sizlere sıkıcı bir film olarak geliyor. Ama gerçekte izlenmesi gereken bir filmdir. Filmin yönetmenliği Shane Black gibi bir isme aittir. Filmin baş rol oyunculuklarını paylaşan isimler ise Russell Crowe , Ryan Gosling , Kim Basinger , Matthew Bomer ve Rachele Brooke Smith gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Hdfilmkablosu.com herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

The Nice Guys izle

The Nice Guys Full HD izle

Bir önceki yazımız olan Yenilmez 4 Full HD izle Boyka Undisputed IV başlıklı makalemizde Boyka: Undisputed IV filmi izle, Boyka: Undisputed IV full izle ve Boyka: Undisputed IV izle hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "The Nice Guys Full HD izle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorumlar (90)

    Site Yazarı Google +: Tauf Ğadaçka