Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.Thor: Karanlık Dünya Türkçe Dublaj izle

FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
Thor: Karanlık Dünya Türkçe Dublaj izle

Günümüzden 5 bin yıl önce, yakınsama olayı sırasında aralarında en zalimleri olan liderleri Malekith önderliğinde diğer dünyalara savaş açtılar. Thor: Karanlık Dünya bu savaş insanlığı çok etkileyecek bir derece olduğu için gerçekten ilgilenilmesi gereken bir savaştır. Amaçları evreni eskiden olduğu gibi karanlığın egemen olduğu ve kendilerinin egemen olduğu hale getirmekti. Karanlıkta ne yapacakları belli olmasa da bu kişilerin tek amaçları odur. Bunu içinde Malekith güçlerinin ana kaynağı olan sonsuzluk taşlarından Aetheri kullanmaktaydı. Kullandığı bu kişi ise aslında onun emir kölesi olmak istememektedir. Savaşta kara Elfler karanlık madde taşlarını kullanarak savaşçılarından bazılarını Kurse denen süper askerlere de çevirmektedirler.

Thor: Karanlık Dünya izle

Bu askerler ise kendilerine ne olduğunu anlamadığı için teker teker çevirme işlemine girmektedir. Thor: Karanlık Dünya full izle kara Elflerin gezegeni Svartalfheimdeki Çatışmada Odin’in babası Kral Bor liderliğindeki Asgardlılar, Kara Elfler’e üstün gelirler. Bunu yediremeyen diğer taraf ise tekrardan o kişiler ile barış imzalamak amacı ile gitmiş olsa da savaş çıkartmak için çok uğraşırlar. Aether’i ele geçirirler. Bu nedenle de savaşı kazanmış olan tarafı tehdit ederler. Malekith, yardımcısı Algrim ve bir grup adamıyla birlikte gizli uzay gemisinde saklanır ve halkının geri kalanını ölüme terk eder. Ölüm ile baş başa kalan bu kişiler amaçsız yere çok savaş açıldığının farkına yeni varmış olurlar. Bor, Aether’in çok tehlikeli ve yok edilemez olduğunu bildiği için onun dünyaya götürülüp saklanmasını emreder.

Thor: Karanlık Dünya izle

Emirlere karşı gelen bu kişiler artık olacaklara katlanmış denmektedir. Malekith ve adamları taş yeniden bulununca uyandırmak üzere programlanan uzay gemisinin içinde uykuya yatarlar. Bu uyku artık onların hayatının son uykusu da olabilecek derecededir. Filmin içeriğini bu kadar anlattık sizler de devamını izleyerek anlamış olursunuz diye umuyorum. Filmin yönetmenliği Alan Taylor gibi bir isme aittir. Filmin oyunculukları Chris Hemsworth , Natalie Portman , Tom Hiddleston , Anthony Hopkins ve Zachary Levi gibi bir çok isimden oluşmaktadır. Filmi zaten izlediğiniz zaman demek istediğimi kat ve kat fazlasıyla anlamış olacaksınız. Bu nedenle de bizlere hak vereceksiniz. Hdfilmkablosu.com herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 480p Filmler, 720p Filmler, Aksiyon, Fantastik Filmler, IMDB En İyi Filmler, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2013

IMDB Puanı: 7.1

Yönetmen: Alan Taylor

Oyuncular: Chris Hemsworth , Natalie Portman , Tom Hiddleston , Anthony Hopkins , Zachary Levi

Etiketler: , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?