Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.Time Rush 1080p izle

FILM BILGILERI 8 ay önce eklendi
Time Rush 1080p izle

Time Rush, Alex adın da hiç görmediğiniz kadar tecrübeli bir şekil de hayatın da hiç bir şekil de cıvıklığa yer vermeyen birsi vardır. Alex kendini tekrar eden bir zaman aralığında sıkışıp kalır. Time Rush türkçe dublaj izle bu zaman aralığı ise onu gerçekten çok ama çok etkileyecek kadar sıkıntılı olsa da o adam her geçen gün o sıkıntılı anları atlatmak için elinden geldiğince çözümler aramaktadır. Ama her geçen gün onun için kötüye gitmektedir. Kötüye gitme sebebi ise her geçen gün sıkıntılı bir şekil de arkadaşları ile tartışmak da ve bu yüzden de çevre kaybetmektedir. Bangkok’un canlı sokaklarında gizemli bir adam onu öldürmeye çalışacaktır.

Ama bu adamın öldürülmeye çalışılması az önce de dediğim gibi sıkıntılı günlerin kişiler ile tartışmaya yol açmasından kaynaklıdır. Time Rush izle parkurlar, dövüş sanatları ve çatışmalar; son tekrara kadar ölüm nedenleri olacaktır. Ama bu adam kendisini korumak için en büyük çözüm yolunun hiç bir şekil de hiç bir kimseye hiç bir zaman karışmamaktır. Bunu ise tek bir şekil de yapmayı düşünür. O şey ise kendisini bir eve kilitlemek. Ev ise çok büyük bir kiraya sahip olsa da çok yüksek bir kattadır. Bu adam sıkılır ise camdan başka hiç bir çıkacağı yer yok. Ama eğer camdan çıkar ise de hayatta kalmak için elin de hiç bir şans yok.

Bakalım bu adam hayatta kalmak için değil de hayattan göç edip gitmek için o camdan atlayacak mı yoksa hayatta kalmak için tüm bu olayları kendi yüzünden olduğunu bilerek orada bekleyecek mi. Time Rush tek parça izle ama ben olsam bu adamın yerin de hiç bir şekil de hiç bir zaman hiç bir kişi ile sohbet etmemeye çalışırdım. Neyse filmi izlediğiniz zaman zaten her şeyi anlamış olacaksınız. Şimdi ise filmi oluşturmak da olan kadroya bakacak olursak. Filmin yönetmenliği Daniel Zirilli gibi bir Amerikan isme aittir. Filmin oyunculuk kadrosun da ise Selina Lo , Damian Mavis , Dean Alexandrou , Michael Aston , Richard Dee-Roberts gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Hdfilmkablosu.com herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Time Rush izle

Tür: 1080p Filmler, 2016 Filmleri, 480p Filmler, 720p Filmler, Aksiyon, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2016

IMDB Puanı: 3.3

Yönetmen: Daniel Zirilli

Oyuncular: Selina Lo , Damian Mavis , Dean Alexandrou , Michael Aston , Richard Dee-Roberts

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?