Tom Çiftlikte 2014 Türkçe Dublaj izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.0 IMDB Puanı 27 Görüntülenme

Tom Çiftlikte 2014 Türkçe Dublaj izle

(2014)

Yönetmen:

Xavier Dolan

Oyuncular:

Xavier Dolan , Caleb Landry Jones , Evelyne Brochu , Pierre-Yves Cardinal , Lise Roy
Tom adın da daha genç yaş da olsa da çok büyük bir acı olan sevgilisi Guillaume gibi bir güzel ve genç ismin cenazesi için Quebec kırsalına gidiyor. Tom Çiftlikte hd izle o cenazeye gider iken zaten hayattan kopmuş oluyor. O cenazeye gider iken de bütük belalar sanki hazırmış gibi onu beklemektedir. Ora da, Guillaume yani sevgilinin annesi ve son derece takıntılı bir erkek olan abisi Francis ile tanışıyor. Ama o kızın annesi ve abisi o genci tanımadığı için işler biraz karışıyor olsa da kısa bir süre içerisinde de sorunlar halledilmiş oluyor. Kederli ailenin bu ilişkiden haberinin olmadığı açık olmasına açık da, Francis şaşırtıcı bir oyunun kurallarını birer birer koymaya başlayınca işler iyice karışıyor. Bu oyun ise o ölen kızın sevgilisi ve abisi arasın da çok büyük bir mücadeleye yol açacak olsa da sonucun da gerçekten işler karışık bir vaziyet alacak.

Ama o ölmüş olan kızın cenazesinin ardından mutsuz ve hüzünlü olan aile artık işi gücü bırakıp o adamın kim olduğunu araştırmaya başladığın da o adam sevgilisiydim der ve o anda ailesi o gencin şaka yaptığını düşünse de aslın da o ölmüş olan kız annesine ve abisine oyun oynamıştı. Ölen kızın anne ve abisi iş işten geçmiş olsa da hakkını kızına helal etmezler. O gencinde bir daha buralara gelmemesini söylerler. Bu oyun Tom’u hem boğuyor hem de heyecanlandırıyor. Bakalım bu boğucu oyun içerisinden nasıl çıkacaklar. Filmi izlediğimiz zaman her şeyi anlıyoruz. Filmin yönetmenliği Xavier Dolan gibi bir Fransız isim yer almaktadır. Filmin oyunculuk kadrosun da ise Xavier Dolan , Caleb Landry Jones , Evelyne Brochu , Pierre-Yves Cardinal ve Lise Roy gibi bir çok isim yer almaktadır. Hdfilmkablosu.com herkese canı gönülden iyi seyirler diler.
Tek Parça OK.RU Fragman


DİKKAT: Değerli ziyaretçilerimiz filmi izledikten sonra emeğe saygı için yorum yapmayı unutmayınız. HdFilmKablosu.Com İyi Seyirler Diler.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Site Yazarı Google +: Tauf Ğadaçka