Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.

Transformers 3 izle Ayın Karanlık Yüzü 2011

1


DİKKAT: Değerli ziyaretçilerimize canı gönülden iyi seyirler dileriz.

Bir önceki yazımız olan The Founder Full HD izle başlıklı makalemizde The Founder 1080p izle, The Founder 2016 izle ve The Founder 720p izle hakkında bilgiler verilmektedir.

FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Transformers 3 izle Ayın Karanlık Yüzü 2011

Michael Bay gibi bir ismin bu filmin tüm serilerini yönetmeni olması en güzel özellik olduğu gibi bu serisini de kusursuz bir şekil de yöneten bir yönetmendir. Transformers 3 izle filmin üçüncü serisi olan bu film artık çok izlenen filmlerden bir tanesidir. Şimdi ister iseniz şöyle bir filmin konusuna bakalım. İnsan oğlunun yaptığı bir hata sonrası dünyanın tarihinin en büyük savaşına tanık olması anlatılıyor. Bu savaş artık çok sayı da kişinin hayatını kaybetmesine neden olur. Olduğu bu neden sonucun da ise herkes bir öfke ile girdiği savaştan zararlı bir şekil de mutlaka çıkmaktadır. Benim bura da aklıma öfkeyle kalkan zararla oturur atasözü geldi. Neyse bu savaştan sonra da çok sayı da kişi artık ailelerinin akrabalarının tüm sevenlerini ararlar.

Transformers 3 izle

Transformers 3 arama dediğim telefondan telefona dır. Bunların bu sefer ki amacı ise onların bir zararı olup olmadığını öğrenmektir. Bu savaş sonrası ülkelere gelir elde etmek için aya yapılan yolculuk sonra ay da bulunan bir Decepticon gibi yetenekli bir yaratığı canlandıran insan oğlu kendini yine Decepticonlar ile bir savaşın içinde bulur. Bu yaratıklar artık hiç bir şekil de kendisine saygısı olmayan kişileri hiç bir şekil de affetmediği için bu sefer de affetmeyeceğini benzer ve amansız bir mücadele içerisin de birden kendi kendilerine girerler.

Transformers 3 Full HD izle

Girmiş oldukları bu mücadele sonucun da o ilk savaş gibi çok sayı da kişi ne olduğunu anlamadan kendisini korumak için atıldığı savaşın ortasın da kalırlar ve çoğu da sessiz kaldığı için de hayatlarını kaybederler. Ama o yaratıklar gerçekten çok güçlü bir fiziki özelliklere sahipler. Transformers 3 Ayın Karanlık Yüzü filminde bakalım insan oğlu ne gibi sıkıntıları ne gibi teknikler ile atlatacaklar. Bu insan oğlunun gücü tanrı onlar ile birlik de olduğu sürece her şeye gücü yeten tek varlıktır. Filmin oyunculuk kadrosun da ise Shia LaBeouf , Josh Duhamel , Tyrese Gibson , John Malkovich ve Patrick Dempsey gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosun da yer almak da olan isimler topluluğundan oluşmaktadır. Hdfilmkablosu.com herkese iyi seyirler diler.

Transformers 3 izle

Tür: 1080p Filmler, 480p Filmler, 720p Filmler, Aksiyon, Bilim Kurgu, Macera Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2011

IMDB Puanı: 6.3

Yönetmen: Michael Bay

Oyuncular: Shia LaBeouf , Josh Duhamel , Tyrese Gibson , John Malkovich , Patrick Dempsey

Etiketler: , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?