Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.Troller izle 2016 Türkçe Dublaj HD Animasyon Filmi

FILM BILGILERI 2 ay önce eklendi
Troller izle 2016 Türkçe Dublaj HD Animasyon Filmi

Kendi hallerin de ve bir o kadar da sakin hayat sürdürmek de olan bir kasaba da ki kişiler topluluğu vardır. Ama bu kişileri gördüğünüz zaman şaşırmayın. Troller 2016 çünkü film bir animasyon filmi olduğu için hiç bir şekil de insan rol oynamamaktadır. Bu film de ki animasyon karakterler kasaba aralarından başka yerlere çıkmak da olan çok ama çok sayı da kaçacak delik yapmıştır. Bu yüzden de her şey üst üste geldiği zaman hepsine de yetecek kadar kaçacak yol vardır. Bu kasaba da ise çok ama çok eğlence olmaktadır.

Troller 2016

Burada ki tek bir genç ciddi ciddi konuşmayı çok iyi becerdiği için de kişileri oyuna getirmeyi de doğal olarak başarır. Troller izle bu kişi artık çoğu büyüğüne karşı da bu şekil de davrandığı için o kişiler tarafından bir kaç ağır laf işitmiş olsa da o kişileri inat olarak bu kurduğu cümleleri halen devam ettirmektedir. Artık kasaba da yalan söylemediği kişi kalmadığı için bu artık hayattan zevk alamıyor olsa da kasabalı ile konuşmak da olsa da aralar da yine yalan söyleme çabası vardır. Ama kasaba halkı o kişiye inanmaz.

Troller izle

Ama kasabaya saldırı olacağını öğrenmiş olan bu ciddi konuşmayı becermek de olan kişi kasaba halkına haber verdiği zaman kasaba halkı bu durum da o adama inanmaz. Ama o adam artık her şeyin gerçek olduğunu ispatlamak için çok iş yapmış olsa da bir türlü kendini inandıramaz ve kendisi sığınaklara gider. O kasaba halkı da artık o kasabasına saldırı yapacak olan kişiyi gördüğü zaman iş işten geçmiş mi göreceğiz. Hdfilmkablosu.com filmi izleyen izlemeyen herkese teşekkürlerini iletir ve herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 1080p Filmler, 2016 Filmleri, 480p Filmler, 720p Filmler, Animasyon, Fantastik Filmler, Türkçe Altyazılı Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2016

IMDB Puanı: 6.6

Yönetmen: Mike Mitchell, Walt Dohrn

Oyuncular: Justin Timberlake , Anna Kendrick , Kunal Nayyar , Russell Brand , Gwen Stefani

Etiketler: , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?