Türk Lokumu Full izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
2029 Yorum 577 Görüntülenme

Türk Lokumu Full izle

(2016)

Yönetmen:

Deniz Denizciler

Oyuncular:

Metin Yıldız , Oya Aydoğan , Mustafa Topaloğlu , Alper Rende
Şu ana kadar çoğumuz özel okullar yerine devlet okullarında okumuşuzdur. Türk Lokumu filmi çünkü hepimizin olmasa da bir çoğumuzun maddi durumu özel kolejlere gidebilecek kadar iyi değildir. Neyse filmde bir devlet okulunda okuyan öğrenci vardır. Türk Lokumu izle o öğrenci çok çekingen ve bir o kadar da derslerinde başarılı bir öğrencidir. Ancak bu kadar zekaya sahip olmasına rağmen okumuş olduğu devlet okuluna o çocuk hakkında yurt dışından bir mesaj gelir. Mesaj da ne yazıyor diye soracak olursanız. Amerika dan o çocuğa bursluluk teklifi gelir. Öğrencinin adı Niyazidir. Niyazi okul müdürü tarafından yanına çağrılır.

Türk Lokumu 2016 filmin devamı
Daha sonra ise bulunmuş olduğu yer olan İstanbul dan direkt olarak Amerika ya sınavsız bursluluk ile gitmek isteyip istemediğini sorar. Bu müdürün yapmış olduğu teklife cevapsız kalan Niyazi ailesine danışmak için bir gün izin alır. Bu müdürün böyle bir deneyime girmesi ise okulun akademik başarısının öğrenciler biraz tembel oldukları için düşük olmasından kaynaklanan durumu bir çalışkan öğrenciyi yurt dışında sesini duyurarak okulunun adını daha çok geliştirmek adına böyle bir girişimde bulunmuştur. Babasından izin alan Niyazi oturdukları gecekondudan çıkarlar ve İstanbul otogarına giderler. Ama bu çocuğun gitmiş olduğu kolej televizyonda gitmiş ve gördüğü hiç bir koleje benzememektedir.

Türk Lokumu 2016 filmi
Bu kolejin diğer kolejlere göre ne özelliği olabilir diye sorar iseniz cevabımız okulda sürekli parti ve spor etkinliklerinden başka bir şeylerin pek de çok yapılmadığını söyleyebiliriz. Daha sonra çok çalışkan olan bu Niyazi artık kolejde ders işlemediği için oradaki aklında olan bilgiler aklından tamamen çıkar ve orada tamamen değişen çocuk olan Niyazi geri döndüğünde müdür sayesinde diğer çocukların seviyesine kadar inmiş olur. Filmi bu kadar anlatmak yeterli olacaktır diye umuyorum.

Çünkü filmi anlattıkça filmin tadı kaçar ve sizlere sıkıcı bir filmi çok iyi diye sunduğumuzu düşünürsünüz. Ancak tam tersi olan bu filmin çok güzel olmasına rağmen pek iyi anlatamadığımızı düşünüyorum. Şimdi ise filmin biraz dış kollarına bakalım. Türk Lokumu full izle Filmin yönetmenlik koltuğunda Deniz Denizciler adındaki bir ünlü yönetmen yer almaktadır. Filmin vizyona girmesini beklemek için çok az bir süre kaldı. Halen bir yer ayırtmadıysanız sizler bu filmi umursamıyorsunuz anlamına gelir. Ama çok büyük bir hata yapmış olursunuz.Neyse yorumsuz geçmeyelim. Filmi ve facebook sayfamızı beğenerek bizlere destek olmuş olursunuz. Hdfilmkablosu.com herekse canı gönülden iyi seyirler diler.


DİKKAT: Filminiz yorum yaptığınız zaman otomatik olarak başlayacaktır.

Türk Lokumu izle

Türk Lokumu Full HD izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler