Üç Harfliler 3 izle Karabüyü
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
150 Yorum 203 Görüntülenme

Üç Harfliler 3 izle Karabüyü

(2016)

Yönetmen:

Alper Mestçi

Oyuncular:

Merve Ateş , Özay Fecht , Seda Oğuz , Fatma Nilgün İslamoğlu , Deniz Gündoğdu
Alev adında çok üzgün bir genç kız vardır. Bu kızın üzgün olma sebebi ise anne ve babasını genç yaşta kaybetmesidir. Anne ve babasının ölmesinin ardından çok ama çok üzgün bir moda giren bu kişi yani Alev artık anne ve babasından geri kalan bir konakta yaşamına devam etmek için kendi kendine bir karar alır ve aldığı karar doğrultusunda artık o ev kendi adına gibi o evde oturmaya devam etmektedir. Üç Harfliler 3 izle ama o kız ilerleyen günlerde o evi kendi üstüne yapacaktır. Ama artık o anne babasından geri kalan evde sıkılan bu Alev adındaki kız eve bir kiracı bulur ve kiracı artık o eve yerleşir. Eve bir çift gelir ve bu çift çok iyi görünümlü oldukları gibi gerçek yaşamlarında da öyle bir kişilik özeliklerine sahip olan bir çifttir.

Üç Harfliler 3 izle

Bu çiftteki adamın ismi Kadir kadının ismi ise Dilek tir. Bu çift daha önceden kendi başlarına bir bela sardıkları için o eski evlerinden ayrılmak zorunda kalırlar ve bu eve taşındıklarında o evde yaşadıkları uğursuz olayları kendi kendilerine konuşmaktadırlar. Üç Harfliler 3, bu eski evden ayrılma sebebini sağlayan yaratıklar yani musallat olan cinler o evde tekrardan yaşamaya başlayan kişilere musallat olur. Bakalım o kişiler yeni bir çare bulabilecek mi. Bulamaz iseler ne gibi değişik olaylar ile karşı karşıya gelecek diye düşünüyor iseniz filmi izleyerek anlamış olursunuz. Filmin şimdi ise dış kollarındaki isimlerin gerçek yüzlerine bakacak olursak.

Üç Harfliler 3 izle

Filmin yönetmenlik koltuğunda Alper Mestçi gibi bir isim oturmaktadır. Filmin baş rol oyunculuklarını paylaşan isimler ise Merve Ateş , Özay Fecht , Seda Oğuz , Fatma Nilgün İslamoğlu ve Deniz Gündoğdu gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Filmin içeriğini bu kadar anlatmak yeterli olacaktır diye umuyorum. Çünkü filmi anlattıkça filmin tadı kaçacak ve sizlere sıkıcı bir filmi iyi diye sunduğumuzu düşüneceksiniz. Üç Harfliler 3: Karabüyü hd izle bu yüzden de filmi izlemeyi yarıda bırakıp böylesine güzel bir filmi kayıp etmiş olacaksınız. Hdfilmkablosu.com filmi izleyen izlemeyen herkese teşekkürlerini iletir ve herkese canı gönülden iyi seyirler diler.


DİKKAT: Filminiz yorum yaptığınız zaman otomatik olarak başlayacaktır.

Üç Harfliler 3 izle

Üç Harfliler 3: Karabüyü, Filmi hakkındaki soru ve görüşlerinizi bize yorum olarak bildiriniz.

Üç Harfliler 3 Full HD izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Üç Harfliler 3 izle Karabüyü" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorumlar (150)

    Site Yazarı Google +: Tauf Ğadaçka