Sitemizde şuan toplam 683 film bulunmaktadır.Ultraviolet (2006) 1080p izle

FILM BILGILERI 5 ay önce eklendi
Ultraviolet (2006) 1080p izle

Yirmi birinci yüzyıl sonlarında insanlık çok değişmiştir. Ultraviolet hd izle bu nedenle de insanlar da otomatik olarak değiştiği için insanların tanınmaz hale gelmesi işin en ilginç yanlarından biridir. Bu kişiler ellerinde olmadan kötülük bile yapabilmekteler. Bir tane ne olduğu belli olsa da adı tam belli olmayan hastalık dolayısıyla genetik olarak değişmiş yeni bir insan türü ortaya çıkar. Ultraviolet türkçe dublaj izle genetiği ile oynanmış olan bu insanlar aslında iyi bir sonuç ortaya çıkartması beklendiği sırada ne olursa olur ve etkileyici bir tarz alır. Bu değişiklik onların çok daha hızlı, inanılmaz derecede kuvvetli ve keskin bir zekaya sahip olanlarını sağlar. Onlar normal ve sağlıklı olan insanlardan ayrı düştüklerinde dünya insanlar ve bu hastalık arasında yepyeni bir sivil savaşın eşiğine gelir. Bu savaş ise kimin kime ne zaman ne şekilde saldırı yapacağını hiç bir şekil de bilmemektedir.

Ultraviolet izle

Bu savaşta amaç hastalıklı olanların yok edilmesidir. Ultraviolet 1080p izle ama işte bu hastalıklı insanlar daha çok iyi ve güzel bir zekaya sahip oldukları için etkilenen bir tarzdan dır. Bu çapraz ateşin arasında kalan bir hastalık olan güneş ışınları ile bir anda kendini baş komutanlık tarafından işaretlenmiş dokuz yaşında bir çocuğu onlardan korumaya çalışırken bulur. Bu çocuk ise işini nasıl halledeceğini daha çok küçük olduğu için düşünemese de onu kurtarmak isteyen binlerce kişi ellerinden geleni ortak bir fikirler ile meydana sokmaktadır. Şimdi ise çok merak edilen o filmin oluşumunda katkısı geçmiş olan isimlere şöyle bir göz atacak olursak. Filmin yönetmenliği Kurt Wimmer gibi bir isme aittir. Filmin oyunculuk kadrosu ise Milla Jovovich , William Fichtner , Cameron Bright , Nick Chinlund ve Clay Cullen gibi daha önce hiç bir film de ortak rol almamış isimler topluluğundan oluşmaktadır. Filmi izlediğiniz zaman zaten her şeyi anlamış olacaksınız. Hdfilmkablosu.com herkese iyi seyirler diler.

Ultraviolet izle

Tür: 1080p Filmler, 480p Filmler, 720p Filmler, Aksiyon, Bilim Kurgu, Fantastik Filmler, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2006

IMDB Puanı: 4.4

Yönetmen: Kurt Wimmer

Oyuncular: Milla Jovovich , William Fichtner , Cameron Bright , Nick Chinlund , Clay Cullen

Etiketler: , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?