Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.Vezir Parmağı izle 2017 Yerli Film HD

FILM BILGILERI 3 ay önce eklendi
Vezir Parmağı izle 2017 Yerli Film HD

Film, kendi okuduğu liseye yıllar sonra öğretmen olarak gelen Tarık adın da ki kişinin acı hatıralarını ve kaybettiklerini yeniden hatırladığı o semtte, okul da ki öğrencilerini kurtarma hikayesini anlatır. Vezir Parmağı 2016 filmi şimdi ibraz daha geniş bir şekil de anlatacak olursak. Karşılaştığı çok değişik olaylara yönelik imkansız denebilecek olaylara karşı matematik öğretmeni Tarık, umudunu hiç kaybetmeden aynı yol da ilerler. Bu yol onun hayatın da çok değişik şekle girmiş olsa da o hayatına sürekli olarak kötü bir şekil de devam etmektedir. Uyuşturucu belasına kapılmış sürüklenip giden öğrencilerine birer değer olduklarını onları kazanarak göstermeye çalışacaktır. Çalışıyor olmaları ise hiç bir şeyi ifade etmemektedir.

Vezir Parmağı

Herkesin umudunu kestiği bu öğrenciler Abdullah, Fatma, İsmail, Reis ve daha bir çoğu öğretmenleri Tarık sayesin de kendilerinin farkına varacaklardır. Farkları ise çok kötü öğrencilikten iyi öğrenciliğe geçmiş olmalarıdır. Vezir Parmağı full izle bir matematik öğretmeni yalnızca matematik dersi vermenin ötesine geçip onların adeta hayat dersinden geçmelerini sağlamaya çalışacaktır. Öğretmen çok farklı bir kişilik özelliğine giriyor olsa da hiç bir şey onun açısından olumlu değildir. Bu olaylar ise o kişilerin hayatın yalnızca size söylenenlerden ibaret olmadığının ve kötülüğün siz istediğiniz sürece sizi ele geçirebileceğinin, buna karşı koymanın sizin eliniz de olduğunun örneğini, bir matematik öğretmeninin hikayesi üzerinden anlatmaya çalışır.

Vezir Parmağı izle

Öğretmenin üzerinden anlatılmak istenilen bu olay ise kimseyi zora sokacak tarz da değildir. Vezir Parmağı izle bu tarz ise onların hayatını değiştiriyor olsa da kimse hayat değişikliği yaşadığının farkın da değildir. Bu yüzden de araların da kimse hiç bir değişik etken için de kalmamak adına fark ettiği olayları açığa vurmaz. Filmin içeriğini bu kadar anlatmak yeterli olacaktır diye düşünüyorum. Çünkü filmin içeriğini anlatmaya devam edersek filmin tadı kaçacak ve sizlere sıkıcı bir filmi iyi diye sunduğumuzu düşüneceksiniz. Filmin yönetmenliği ise Mahsun Kırmızıgül gibi çok tanınmak da olan bir isme aittir. Bakalım film de ne gibi değişik sahneler sizler ile baş başa kalacak. Hdfilmkablosu.com herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 2017 Filmleri, 2017 Komedi Filmleri, Komedi, Yerli Filmler

Yapım: 2017

Yönetmen: Mahsun Kırmızıgül

Oyuncular: Peker Açıkalın , Mahsun Kırmızıgül , Cezmi Baskın , Meral Çetinkaya , Gülben Ergen

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Vezir Parmağı izle 2017 Yerli Film HD” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. didem - 2 hafta önce demiş ki:

    insanlar ne kadar orospu çocugu olmuş yaa yoksa yok de fragman de tanıtım de ne yani 3 kuruş için yüzlerce binlerce insanın vaktini çalıp reklam ağına düşürüp küfür yemeye değer mi? hiç mi haysiyet kalmadı ulan bu millette ne ara doğdu bunca piç çete kurup mantar gibi birbirinin aynısı site kurup zaten yavaş olan interneti.. neyse yaa ne idyeyim yazıklar olsun hepinize insanlığınıza…