Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.X-Men 5 Birinci Sınıf izle Türkçe Dublaj HD

FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
X-Men 5 Birinci Sınıf izle Türkçe Dublaj HD

X-Men 5 Birinci Sınıf izle

Nazi Almanya sın da esir olan Erik adlı çocuk Sebastian Shaw adın da bir kumandan tarafından fark edilir. Ondan güçlerini kullanarak madeni parayı hareket ettirmesini ister. X-Men 5 izle isteği sonucunda ise çok sayı da kişi kendi çapında elde etmiş olduğu bilgiler sonucunda hiç bir şekil de cezaya baş konulmaz. Erik yapamaz. Bunun üzerine kumandan korku seni tetikleyen şey der ve annesini öldürmekle tehdit eder. Kumandan ise ona üçe kadar sayacağım yapamazsan anneni vururum der. Erik korku için de dener ama hareket ettiremez. Ama onu yapmak zorun da olsa da annesini göze alır ve yapmaya kendi kafası içerinde karar verir. Ama ne olursa olur ve üç saniyenin çabuk geçmesi sonucun da çocuk kendisinden istenilen şeyi yapamaz. Kumandan çocuğun önün de annesini vurur.

X-Men 5 Birinci Sınıf filminde anne ora da ağır yaralansa da hastane yolun da aşırı kan kaybı nedeni ile ölür. Erik büyük bir güçler odayı parçalar. Ama kumandanına yine de hiç bir şekil de kıracak söz söyleyemez. Çünkü kendisi ve kendisi gibi onlarca kişiyi yine öldüreceğini bilmektedir. Yıllar sonra Erik intikam için Sebastianın peşine düşer. Ama bu sefer kumandanı değildir tam tersi olan düşmanıdır. Sebastian bir grup askerleri ile Rusya ve Amerika arasın da savaş çıkartmaya çalışmaktadır. Bu savaşı çıkartırlarsa ise her yerden onlara ek gelir gelecektir. Amacı Nükleer bomba sonrasın da askerlerinin de çoğaldığı gerekçesi ile asker ırkını arttırmak için iki süper gücü nükleer savaşa sürüklemektir.

Filmin içeriğini bu kadar anlatmak yeterli olacaktır diye umuyorum. Çünkü filmi anlattığımız zaman tadı kaçacak ama izlediğiniz zaman her şeyi anlamış olacaksınız. Filmin şimdi ise kadrosunda yer almak da olan isimlere bakacak olursak. Filmin yönetmenlik koltuğunda Matthew Vaughn gibi bir isim yer almaktadır. Filmin oyunculuk kadrosunda ise James McAvoy , Michael Fassbender , Alex González , Jennifer Lawrence ve Rose Byrne gibi bir çok ünlü aktör isim yer almaktadır. Filmin yılından bu yana üç milyara yakın bir izlenmesi olması her şeyi zaten kısaca bir anlatmıştır. Hdfilmkablosu.com herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 480p Filmler, 720p Filmler, Aksiyon, Bilim Kurgu, IMDB En İyi Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2011

IMDB Puanı: 7.8

Yönetmen: Matthew Vaughn

Oyuncular: James McAvoy , Michael Fassbender , Álex González , Jennifer Lawrence , Rose Byrne

Etiketler: , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?