X-Men: Geçmiş Günler Gelecek Türkçe Dublaj izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.0 IMDB Puanı 1 Yorum 52 Görüntülenme

X-Men: Geçmiş Günler Gelecek Türkçe Dublaj izle

(2014)

Yönetmen:

Bryan Singer

Oyuncular:

Hugh Jackman , Jennifer Lawrence , James McAvoy , Anna Paquin , Nicholas Hoult
Efsane olan bir filmi sizlere sunuyoruz. Bu macera yaklaşık olarak doksanlı yıllarda X-Men filminin birinci filmi ile başladı. Sinemalara girdiği günden itibaren büyük ilgi gören bir film oldu. Serinin oldukça fazla filmi bulunmaktadır. X-Men: Geçmiş Günler Gelecek izle diğer filmlerden farklı olarak serinin her filmi aşırı derecede ilgi görmüştür. Görmesinde ne yapsın tabi. Filmde senaryo var oyuncu var kısaca ne ara iseniz var. Grafiklere söyleyecek sözüm yok zaten. Sanki bir an kalbim duracakmış gibi oldu filmi izlerken nedenini de söyleyeyim. Bazı sahneler o kadar gerçekçi ki insanın kalbi küt pat atmaya başlıyor. Ben ilk defa manita yapar iken bu kadar kalbim atmamıştı be :) Neyse beyler bayanlar teyzeler amcalar dayılar biz yavaştan filmin senaryosuna geçelim.

X-Men: Geçmiş Günler Gelecek izle

X-Men nedir sizce size neyi çağrıştırıyor. Bu isim süper kahramanların bulunduğu her biri birbirinden güçlü olan kahramanların topluluğunun adıdır. Bu kahramanların gözdesi olan Wolverine filmde ön saflarda yer alıyor. Dünyanın kaderi bu kahramanların elindedir. X-Men: Geçmiş Günler Gelecek türkçe dublaj izle bu kaderi değiştirmek için yada bu olayı daha iyi sonuçlar doğurması için çabalayacak olan bu topluluk öncelikle Wolverine'yi bir zaman yolculuğuna tabi tutar. Çünkü Wolverine zamanda geri giderek günümüzde gerçekleşecek olan bu eylemi durdurmak için uğraşacaktır. Ama bir husus vardır ki Wolverine o eylemi başaramaz da ölür ise gelecekte de Wolverine adında bir adam olmayacaktır. Peki ya bu abimiz hem kendi canını tehlikeye atıyor hemde bu işe tüm ekip destek veriyor bunun sebebi ne sizce. Tüm bunların amacı ne olabilir.

X-Men: Geçmiş Günler Gelecek izle

Hemen onuda söyleyelim. Bu işin amacı dünya üzerinde bulunan her türlü canlı varlığını geleceğe yön veren bir değişime uğramamasını engellemektir. Bakalım kahraman savaşçılarımız nasıl savaşacaklar hep birlikte izleyip göreceğiz. Fİlmin yönetmenlik koltuğuna baktığım zaman Bryan Singer gibi dünyanın konuştuğu bir yönetmen oturmaktadır. Sağ köşeye baktığım zaman oyuncuları görüyor. Oyuncuların isimleri de Hugh Jackman , Jennifer Lawrence , James McAvoy , Anna Paquin ve Nicholas Hoult gibi oyuncular dikkatleri üzerine çekiyor. X-Men: Geçmiş Günler Gelecek filminin imdb puanı efso bir değer olan 8,0 gibi muazzam bir değeri göstermektedir. Hd film izle menin tek adresi olan hdfilmkablosu.com tüm seyircilerine iyi seyirler diler.
Tek Part PLUS,Türkçe,1080p Tek Part OPENLOAD,Türkçe,1080p


DİKKAT: Değerli ziyaretçilerimiz filmi izledikten sonra emeğe saygı için yorum yapmayı unutmayınız. HdFilmKablosu.Com İyi Seyirler Diler.

X-Men: Geçmiş Günler Gelecek izle

Efsane olan bir filmi sizlere sunuyoruz. Bu macera yaklaşık olarak doksanlı yıllarda X-Men filminin birinci filmi ile başladı. Sinemalara girdiği günden itibaren büyük ilgi gören bir film oldu. Serinin oldukça fazla filmi bulunmaktadır. X-Men: Geçmiş Günler Gelecek izle diğer filmlerden farklı olarak serinin her filmi aşırı derecede ilgi görmüştür. Görmesinde ne yapsın tabi. Filmde senaryo var oyuncu var kısaca ne ara iseniz var. Grafiklere söyleyecek sözüm yok zaten. Sanki bir an kalbim duracakmış gibi oldu filmi izlerken nedenini de söyleyeyim. Bazı sahneler o kadar gerçekçi ki insanın kalbi küt pat atmaya başlıyor. Ben ilk defa manita yapar iken bu kadar kalbim atmamıştı be 🙂 Neyse beyler bayanlar teyzeler amcalar dayılar biz yavaştan filmin senaryosuna geçelim.

X-Men: Geçmiş Günler Gelecek Full izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Site Yazarı Google +: Tauf Ğadaçka