X-Men: Kıyamet Full HD izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.6 IMDB Puanı 18 Yorum 67 Görüntülenme

X-Men: Kıyamet Full HD izle

(2016)

Yönetmen:

Bryan Singer

Oyuncular:

James McAvoy , Jennifer Lawrence , Michael Fassbender , Rose Byrne , Lucas Till
Filmimiz X-men: kıyamet izle , Aksiyon, fantastik ve macera türünde. X men serisi batmakta olan marvel şirketini tekrar diriltmeye çalışan Stann Lee'nin uğraşları sonucu ortaya çıktı. Bildiğimiz gibi X men öncelikle çizgi roman olarak ortaya çıkmıştı. İlk seri 1963 yılında çıkmış.nVe serinin ilk çizgi romanında sadece stann lee değil jack kirby'de onunla beraber çalışmış. Çizgi romanda anlatılan çoğu karakter, halk tarafından çok büyük ilgi gördüğü için 2000 li yılların başında filme uyarlanmış. Filmde anlatılan çoğu karakter insan formundadır. X-men: kıyamet tek parça izle bazı karakterlerin dış görünüşü farklıdır normal insanlardan. Çoğu mutant süper güçlerinin farkında değildir. Ergenlik dönemine girdiklerinde süper güçlerinin farkına varırlar. Çoğunun kaderi değişir. Normal yaşantılarını sürdürürken dünyanın kaderini değiştirebilecek güçleri olduğu için yakalanıp kontrol altına alınırlar. X-men: Apocalypse izle serinin 9. filmi olma özelliği taşımakta. Daha önce çekilen 9 filmde başarılı oldu. X-men deyince aklımıza direkt wolverine geliyor. En azından benim geliyor. Daha önce sadece onun hikayesinin anlatıldığı filmler çekildi.

X-Men: Kıyamet izleX-Men: Kıyamet izle

Çoğumuz onunla tanışdık x-men serisine. Serinin son filminde yani bu filmde wolverine olacak mı bilmiyorum. İzleyip göreceğiz. Gelelim filmimizin konusuna. X-men karakterlerinin çoğunu tanımıyorum doğrusu bunun için anlatmakta biraz zorlanıcam . Apocalypse adında bir mutant bundan binlerce yıl önce dünyaya gelmiştir. Apocalypse vücüdundaki atomların yapısını değiştirebilir, diğer mutantları öldürebilecek yaralar onun anca vücudu nun dış görünüşünü değiştirebilir. En güçlü mutanttır. X-men: kıyamet full izle yaşlandıkça vücudu sahip olduğu gücü karşılayamaz ve onu başka bedenlere aktarmak zorundadır. Apocalypse ilk mutant olduğundan ondan sonra dünyaya gelmiş bütün mutantlar onun çocuğudur. Geleceği görebilen bir mutant rüyasında dünyanın yok olduğunu görür. Ve birden apocalypse ortaya çıkar başta diğer mutantlara dostça yaklaşır. Bedeni yaşlandığı için gücünü başka bir mutanta yüklemek ister.

X-Men: Kıyamet izle

X-Men: Kıyamet Full HD izleMutant kabul eder. Gücü mutanta geçince o mutantın kontrolü de onun altına geçer. Gücün aktarılacağı mutant bunu öğrenip apocalypse'nin bir plan içinde olduğunu öğrenmiştir ve rüya gören mutantdın rüyaları devam eder. Sürekli kıyamet gününü görür. Apocalypse artık planını saklamaz ve dünyayı yok etmeye başlar. Bütün mutantlar ona karşı gelir ve onu durdurmaya çalışır. Mutantlar apocalypse'yi durdurabilecek mi? bunu hep birlikte göreceğiz. Filmimizin konusu genel olarak böyle. oldukça sürükleyici ve iyi planlanmış bir senaryosu var. Filmimizin oyuncu kadrosuna biraz deyinelim başrollerde James McAvoy , Jennifer Lawrence , Michael Fassbender , Rose Byrne Lucas Till var. Filmimizin yönetmenlik koltuğunda Bryan Singer oturuyor. Senaryonun altında ise Bryan Singer , Simon Kinberg , Michael Dougherty , Dan Harris gibi birçok yazarın imzası var yapımcılığı daha önceki filmlerde olduğu gibi Stan Lee , Bryan Singer üstlenmiş. Filmimiz genel olarak böyle. Hepiniz sağlıcakla kalın. Hdfilmkablosu.com iyi seyirler diler.


DİKKAT: Filminiz yorum yaptığınız zaman otomatik olarak başlayacaktır.

X-Men: Kıyamet izle


Filmimiz X-men: kıyamet izle , Aksiyon, fantastik ve macera türünde. X men serisi batmakta olan marvel şirketini tekrar diriltmeye çalışan Stann Lee’nin uğraşları sonucu ortaya çıktı. Bildiğimiz gibi X men öncelikle çizgi roman olarak ortaya çıkmıştı. İlk seri 1963 yılında çıkmış.nVe serinin ilk çizgi romanında sadece stann lee değil jack kirby’de onunla beraber çalışmış. Çizgi romanda anlatılan çoğu karakter, halk tarafından çok büyük ilgi gördüğü için 2000 li yılların başında filme uyarlanmış. Filmde anlatılan çoğu karakter insan formundadır. X-men: kıyamet tek parça izle bazı karakterlerin dış görünüşü farklıdır normal insanlardan. Çoğu mutant süper güçlerinin farkında değildir. Ergenlik dönemine girdiklerinde süper güçlerinin farkına varırlar. Çoğunun kaderi değişir. Normal yaşantılarını sürdürürken dünyanın kaderini değiştirebilecek güçleri olduğu için yakalanıp kontrol altına alınırlar. X-men: Apocalypse izle serinin 9. filmi olma özelliği taşımakta. Daha önce çekilen 9 filmde başarılı oldu. X-men deyince aklımıza direkt wolverine geliyor. En azından benim geliyor. Daha önce sadece onun hikayesinin anlatıldığı filmler çekildi.

X-Men: Kıyamet Full HD izle

Bir önceki yazımız olan Yenilmez 4 Full HD izle Boyka Undisputed IV başlıklı makalemizde Boyka: Undisputed IV filmi izle, Boyka: Undisputed IV full izle ve Boyka: Undisputed IV izle hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Resimler

  "X-Men: Kıyamet Full HD izle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (18)

  Site Yazarı Google +: Tauf Ğadaçka