Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.Yaşam Kürü izle 2017 Türkçe Dublaj HD

FILM BILGILERI 3 ay önce eklendi
Yaşam Kürü izle 2017 Türkçe Dublaj HD

17 Şubat 2017 Tarihinde vizyona girecek olan korku ve dram türünde ki filmi şu anda sizler ile paylaşıyoruz. Yaşam Kürü 2016 uzun bir süre boyunca nefeslerini tutacağınız yüz on dört dakikalık senaryolar sizler için tamamen başlı başına güzel bir şekil de hazırlanmıştır. Filmi kesintisiz bir şekil de izlemek isteyen kişiler ise filmi sitemizde paylaşmış bulunduğumuz tarz da izleme imkanı ile baş başalar. Filmin yönetmenliği Gore Verbinski gibi bir isme aittir. Oyuncuları ise Jason Isaacs , Dane DeHaan , Celia Imrie , Susanne Wuest ve Mia Goth gibi Amerikan isim kadrosundan oluşmaktadır.

Yaşam Kürü 2016

Yer altın da kendine ait bir bölgesi olan Doktor Dick adın da ki kişi her şeyi bir kenara bırakıp kendisi için çok sayı da deneyler elde etmiştir. Yaşam Kürü izle bu deneyler ise onun hayatın da çok sefer kötü sonuçlar ile sonuçlanmış olsa da hiç bir şekil de hiç bir yer de hiç bir etken altın da bu deney yapmaktan vazgeçmemiştir. Bu durum da artık kendi çapın da farklılık göstermek de olsa da bu farklılık ile artık kendi çapında etkileşim elde etmektedir. Şu an da yapmak da olduğu deney ise her zaman olduğu gibi başarısız sonuçlanacağa benziyor olsa da deneyin son rutinlerini yapar.

Daha sonra da o deneyini uygulamak adına yer altın da ki bölgesin de uzun zamandan beri tutmuş olduğu bir fare üstün de bu deneyi gerçekleştirmeden önce deney hakkın da bir kaç küçük işlem daha yapar. Yaşam Kürü hd izle bu işlemler ise onun açısından olsa da olmasa da bir şey değiştirmeyecek olsa da en azından nasıl sonuçlanacağını tahmin etmesine de neden olacaktır. Her neyse bu adam şırınga ile fareye enjekte etmiş olduğu ilaç sayesin de fare de ilk olarak bir değişim göremez. Bu değişim ise ilk dakikalar da belli olmamış olsa da sonrasın da ki hızlı bir şekil de büyüme artık onlar için çok farklı olmuştur. Çünkü fare yapılarına göre çok büyük ve güçlü bir yapıya sahip olmuştur.

Yaşam Kürü Full izle

Bu deneyi artık kendi üstün de denemeden önce o fareyi yok eder. Daha sonra da kendisi şırıngalar altına yatar. Bakalım o deneyi bu adama kim uygulayacak. Filmi izlediğiniz zaman her şeyi fazlası ile zaten anlamış olacaksınız. Film Merak Uyandırıyor bu adam kendisine enjekte edeceği ilaç sayesin de vücudunu gerçek bir şekil de geliştirmiş olacak ve bu geliştirme onun için çok şeyin değişmesine neden olacak. O değişen olaylar ise o adamın gücünü kıyaslanamaz bir boyuta taşır. Peki bu adam bu kadar gücü ne yapacak diye ben gibi merak edenlerin de olduğunu biliyorum. Onlara cevap olarak da o adam artık dünya hakimiyetini eline geçirmek istemektedir. Lafı fazla uzatmaya hiç gerek yok. Hdfilmdenizi.net herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 2017 Filmleri, Dram, Gizem Filmleri, Korku Filmleri, Yabancı Filmler

Yapım: 2017

Yönetmen: Gore Verbinski

Oyuncular: Jason Isaacs , Dane DeHaan , Celia Imrie , Susanne Wuest , Mia Goth

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?