Sitemizde şuan toplam 680 film bulunmaktadır.Yeni Nesil Ajan 3 izle Xander Cage’in Dönüşü Full HD 2017

FILM BILGILERI 4 ay önce eklendi
Yeni Nesil Ajan 3 izle Xander Cage’in Dönüşü Full HD 2017

Filmimiz Yeni Nesil Ajan: Xander Cage’in Dönüşü, ne uzun ismi varmış filmin arkadaş yazana kadar 30 saniye geçti ya, selamlar arkadaşlar bugün halinizi hatırınızı sormak isterdim. Yeni Nesil Ajan 3 full izle ama cevap alamayacağım için sormayacağım, neyse bu gün sizlere baya sağlam bir serinin yeni çıkacak filmini anlatmaya çalışacağım, yeni nesil ajan serisi ile 2002 yılında tanıştık aslında bende bilmiyordum ama önceden yazıda ne yazacaksın oğlum deyip biraz araştırma yapayım dedim aslında şu an bu yazıyı yazmak istemiyorum ama nedense yazmayınca kendimi kötü hissediyorum zamanla bağımlılık yaptı adeta bende. Bu aralar piyasa oldukça yoğun, ama bu filmimizin çıkmasına hala zaman var 27 ocakta çıkacak filmimiz.

Yeni Nesil Ajan 3 izle

Sonra film nerede ulan gibi yorumlarla bize gelmeyin sonuçta filmi çekip de vizyona sokacak halimiz yok kendinizi bizim yerimize koyun biraz. Yeni Nesil Ajan 3 Xander Cage’in Dönüşü bir nesil bu seri ile büyüdü desek her halde yanlış bir tabir yapmış olmayız 2002 yılında çıkmış çünkü karşımıza vizyon tarihi de 27 ocak 2017 olarak belirlendiğine göre 15 sene var arada mükemmel bir matematik hesabı yaptım ve hızla yazıya devam edeceğim şimdi. Bilmem film ilk çıktığında bu kadar süre devam edecek bir filmle karşılaşacaklarını biliyorlar mıydı bilmiyorum bilseler sürekli yaparlardı her halde yine mükemmel bir espri yaptım içinden ne diyo la bu diyenler olabilir.

Yani film piyasaya ilk adım attığında pek sağlam oyuncuları yoktu adamlar risk aldı yani benim fikrimce çünkü baya yatırım yaptılar bu filme yeni çıktığında baş rolde daha önce görmediğimiz ama şu an hemen hemen herkesin tanıdığı Vin Diesel vardı çünkü çoğunuz hatta bende onun sinemaya hızlı ve öfkeli serisi ile girdiğini düşünüyorduk filmi araştırırken onu da öğrendim. Yeni Nesil Ajan 3 film vizyona kadar piyasay ne olur pek bilmiyorum ama bunların yani filmin yapımcılarının pek taktığını sanmıyorum çünkü oyuncu kadrosu, yönetim ekibi ve kurgu sağlam yani önünü geleni devirebilecek bir potansiyele sahip bu yapım. Bu arada filmimiz aksiyon, dram, gerilim ve macera türünde o zamana kadar çıkacak ve bu filmle yarışabilecek bir seri filmi var mı bilmiyorum bakmak lazım.

Yeni Nesil Ajan 3 izle

Genelde piyasaya yeni adım atacak filmler var. Onlarında bunla gişe yarışına girmesini pek olası görmüyorum ben tabi güncel sinema sektörü her şey olabilir ama bu filmin hem oyuncularının hem de seri filmi olduğu için kendi hayran kitlesi bulunuyor. Yeni adım atacak yapımlarda bu zor işte oyuncuların ne kadar olsa da yetişemiyor, normalde piyasaya yeni çıkacak bir yapım önceden bir reklam kampanyasına gider amaçları maksimum sayıda hayran kazanmaktır, bu yüzden çeşitli reklamlara ve fragmanlara başvururlar o yüzden işleri seri filmlerine göre zordur. Serilerde zaten tanınmış bir yapım vardır ortada önceki filmlerden gelen hayran kitlesi de olunca işleri oldukça kolaylaşır. Umarım sağlam bir film olur, Hdfilmkablosu.net iyi seyirler diler.

Tür: 2017 Filmleri, Aksiyon, Dram, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri, Yabancı Filmler

Yapım: 2017

Yönetmen: D.J. Caruso

Oyuncular: Vin Diesel , Samuel L. Jackson , Nina Dobrev , Donnie Yen , Tony Jaa

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?