Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.

Yeraltı Canavarı 5 izle Türkçe Dublaj 2015

2


DİKKAT: Değerli ziyaretçilerimize canı gönülden iyi seyirler dileriz.

Bir önceki yazımız olan The Founder Full HD izle başlıklı makalemizde The Founder 1080p izle, The Founder 2016 izle ve The Founder 720p izle hakkında bilgiler verilmektedir.

FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Yeraltı Canavarı 5 izle Türkçe Dublaj 2015

Ne olduğu halen daha anlaşılmamış olsa yer altın da ve yer üstün de sürekli olarak insanlara zarar vermek isteyen yaratıkları bitirmek isteyen çok sayı da insan bu yaratıkların bitirilmesi işi içerisin de hayatını kaybeden isimler de olmuştur. Yeraltı Canavarı 5 hd izle ama bu yaratıklar genel de yer altın da yılan gibi olsa da yılandan binlerce kat büyüklük de olduğu için titreşimi çok güzel ve bir o kadar da insan vücut ısısını da çok güzel bir şekil de algılamaktadır. Bu nedenle de çoğu zaman bu kişiler evlerinden çıkmaz. Çünkü çıkacakları zaman titreşim ve vücut ısısı her insan da bulunmaktadır. Bu durum altın da dışarı çıkacak olan tek kişiler o yaratıkları öldürmek için çok sayı da kişi vardır.

Yeraltı Canavarı 5

Yeraltı Canavarı 5 izle

Bu yaratıkları uzaktan bir kumandanın içerisine koymuş oldukları bombalar uzaktan bombalar ve çok sayı da farklı deneyler ile yok etse de her geçen gün onların sayısı artmaktadır. Yeraltı Canavarı 5 full izle yer yüzüne çıktıkların da algılamış oldukları her titreşimi yok etmek de olan bu yaratıklar artık kendi sonlarını kendileri hazırlarlar. Çünkü çok kuvvetli dinamitler ile onlar yok edilecek nasıl mı. O yaratıkları öldürmek için gönüllü olmuş olan altı yedi kişilik bir grup çok büyük bir kayanın üstüne çıkar. Ama o yaratık kayayı fark ettiğin de dışarı çıkamaz. Çünkü o kadar güçlü bir yapıya sahip olsa da kendisinin zarar alacağını bilmektedir.

Yeraltı Canavarı 5 izle

Yeraltı Canavarı 5 Full HD izle

Ama artık o insanlar kendisini garantiye almış olsa da o yaratıkların sonu hiç iyi değildir. Çünkü kuvvetli olan dinamitler karınların da patlayacaktır. Filmi izlediğiniz zaman her şeyi anlattığımdan daha çok anlamış olacaksınız. Çünkü okuduğunuzun yüzde yirmi gördüğünüzün ise yüzde altmışını hatırlamakta olan bir yapıya sahipsiniz. Filmin yönetmenlik koltuğunda Don Michael Paul gibi çok başarılı bir isim yer almaktadır. Filmin oyunculuklarını paylaşan isimler ise Jamie Kennedy , Michael Gross , Natalie Becker , Brandon Auret ve Daniel Janks gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Hdfilmkablosu.com herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 1080p Filmler, 2015 Filmleri, 480p Filmler, 720p Filmler, Aksiyon, Bilim Kurgu, Korku Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2015

IMDB Puanı: 5.3

Yönetmen: Don Michael Paul

Oyuncular: Jamie Kennedy , Michael Gross , Natalie Becker , Brandon Auret , Daniel Janks

Etiketler: , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?