Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.Yeşil Dev – Hulk Türkçe Dublaj izle

FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Yeşil Dev – Hulk Türkçe Dublaj izle

Kendi öfkesine her zaman yenik düşen birisi olan Bruce Banner sıkıntılı olduğunu kendisi de bilmektedir. Bu nedenle de öfkelerine her zaman yenik düşmek istemediği için bir deneye kendi başına başlamış olur. “Yeşil Dev 1 izle” başlamış olduğu deney çok ama çok iyi ilerler iken bir yerde bir hata yapar ve yapmış olduğu hatanın farkına varamaz. Yanına almış olduğu bir tane iyi bir deney işleri ile uğraşan adam ile birlikte artık hazırlamış oldukları deneyi Bruce kendi üstünde deneyeceğini yanındaki adama söyler. Bruce gibi öfkeli birisinin dediğini ikiletmeme si gerektiğini bilen yardımcı o adamı bir kapalı yere sokar. Daha sonra bu deneyi de o Bruce adındaki öfkeli kişi üstünde başlatır.

Bu ilk saatten itibaren deney kendisini göstermeye başlar. Bu adam da olan ilk etki ile biraz daha kaslı bir yapıya dönüşmektedir. Daha sonra da çimen rengi olan yeşil renge döner. Hulk 2003 izle yeşil renkli olan bu adam artık birden çok hızlı bir şekil de büyümeye başlar. Büyüme nedeni ise o öfke deneyinde yapmış olduğu yanlışlıktan dolayıdır. Bu adam artık bir insanın hemen hemen üç katı kadar bir büyüklüğe ulaşır. Ardından ise bu ulaşmış olduğu büyüklüğün ardından çok ama çok güzel ve bir o kadar da güçlü yapıya sahip olur. Bu adamın böyle bir deney icabında öfkesini gidermek ister iken gerçek bir derece de olmaz ise olmaz olan öfkesi çok ama çok büyük bir derecede artar.

Bu nedenle de gördüğü kişilere dahi öfkelenen bu yeşil adam artık o kişilere de zarar vermeye başlayacaktır. Filmin içeriğini bu kadar anlatmak yeterli olacaktır diye umuyorum. Çünkü filmi anlattıkça filmin tadı kaçacak ve sizlere sıkıcı bir filmi iyi diye sunduğumuzu düşüneceksiniz. Bu nedenle de filmi izlemeyi yarıda bırakacaksınız. Filmin yönetmenliğinde ise Ang Lee gibi bir isim oturmaktadır. Filmin oyunculuklarını paylaşan isimler ise Jennifer Connelly , Eric Bana , Stan Lee , Josh Lucas ve Nick Nolte gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Hdfilmkablosu.com herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Yeşil Dev - Hulk izle

Tür: 480p Filmler, 720p Filmler, Aksiyon, Bilim Kurgu, Fantastik Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2003

IMDB Puanı: 5,7

Yönetmen: Ang Lee

Oyuncular: Jennifer Connelly , Eric Bana , Stan Lee , Josh Lucas , Nick Nolte

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?