Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.

Yeşil Yol izle 1999 Türkçe Dublaj HD

1


Bir önceki yazımız olan The Founder Full HD izle başlıklı makalemizde The Founder 1080p izle, The Founder 2016 izle ve The Founder 720p izle hakkında bilgiler verilmektedir.

FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
Yeşil Yol izle 1999 Türkçe Dublaj HD

Bir hapishane de gardiyanlık yapan Paul Edgecomb gibi yıllardan beri aynı işi yapmak da olan adamın görevi, hücrelerinden alınan idam mahkumlarını, elektrikli sandalyenin bulunduğu ölüm odasına kadar olan bir millik yeşil yoldan götürmektir. Yeşil Yol full izle o yoldan geçer iken de çok sayı da kişi kaçmayı başarmıştır. Ama tabi ki de tek başına değil. O kişiler şu ana kadar yapmış oldukları yüzlerce iş karşısın da ise karşılarına çıkan kişilerin kendilerini durdurması sonucu bu gardiyanlar öldürülmez ama baygın hale sokulur. Daha sonra da arka taraf da bulunan mahkumlardan ihtiyacı olan kişileri kaçırmışlardır.

Yeşil Yol izle

Ama Paul adın da ki bu adam da şu ana adar hiç bir şekil de kişilerin durdurması altın da kalmamış veya durmamıştır. Edgecomb yıllar boyunca bu yoldan sayısız idam mahkumu nakleder. Yeşil Yol 1999 ama hiç birisi onu John Coffey kadar etkilemez. Oldukça iri yarı biri olan Coffey, iki küçük kızı öldürmek suçundan idama mahkum olmuştur. Ama o adamı artık kaçırmak istemediği için de sürekli oalrak arka taraf ta ki o mahkumu sürekli onlara şoför koltuğundan kontrol etmektedir. Ama o adam kaçma girişimin de bulunmaz. Ürkütücü görünümünün aksine oldukça duygulu ve karmaşık bir iç dünyası olan Coffey, bazı doğa üstü güçlere sahiptir.

Yeşil Yol Full HD izle

Ama bu güçlere sahip olduğu hakkın da şu ana kadar hiç bir kişiyi hiç bir yer de hiç bir zaman bahsetmediği için de bu gardiyanın üstünde belki de deneme kararı alacak. Edgecomb onunla yakınlaştıkça artık hiç beklenmedik yerler de mucizelerin olabileceğine inanmaya başlayacaktır. Bakalım filmin ilerleyecek olan sahnelerin de ne gibi değişik sahneler sileri beklemek de filmi izlediğiniz zaman her şeyi kat ve kat fazlası ile anlamış olacaksınız. Hdfilmkablosu.com herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Yeşil Yol izle

Tür: 480p Filmler, 720p Filmler, Dram, Fantastik Filmler, IMDB En İyi Filmler, Suç Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 1999

IMDB Puanı: 8.5

Yönetmen: Frank Darabont

Oyuncular: Tom Hanks , Michael Clarke Duncan , Sam Rockwell , Gary Sinise , David Morse

Etiketler: , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?