Yıldızlararası 2014 Türkçe Dublaj HD izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.6 IMDB Puanı 40 Görüntülenme

Yıldızlararası 2014 Türkçe Dublaj HD izle

(2014)

Yönetmen:

Christopher Nolan

Oyuncular:

Matthew McConaughey , Anne Hathaway , Jessica Chastain , Elyes Gabel , Wes Bentley

Yıldızlararası izle


Siz değerli ziyaretçilerimize hayatınızda izleyebileceğiniz en müthiş filmlerden birini sunuyorum. Yıldızlararası diğer adı ile de ınterstellar. Filmin adı bile çok havalı bence. Filmde bir baba ve onun iki çocuğu vardır. Çocuklarının biri kız diğeri ise erkektir. Yıldızlararası full izle dünya artık yavaş yavaş yaşlanmaya başlamıştır. Toprağa ekilen ürünlerden ürün alınmamaya başlandığı gibi ülkeyi saran çöl tozları insanların akciğerlerini bitirmektedir. Artık dünya yaşanabilir gelecekten çok ama çok uzaktır. Bu baba çifçi'lik ile uğraşmaktadır. Çifçiliği aslında hobi olarak yapmaktadır. Eskiden çok zeki bir mühendis ve astronottur. Kendisi akıllı olduğu gibi iki çocuğu da çok zekidir. Özellikle kız olan çocuğu çok zekidir. Kızın esrarengiz bir odası vardır. Odasında ki kütüphanede ki kitapların kendi kendine yere düştüğünü fark eder. Bunun doğal olmadığını aynı zamanda tehlikeli de olmadığını fark eder.

Yıldızlararası 2014 izle

Interstellar filminde daha sonra kısa süre sonra o kitapların yere boşu boşuna düşmediğini babası ile birlikte anlarlar. Aslında kitaplar yere düşer iken mors alfabesi dilinde kordinat noktaları belirtmektedir. O kordinatlara baba ile kız gider. Gittiklerinde hiç beklemedikleri bir üst ile karşılaşırlar. Nasanın gizli bir üstüne gelmişlerdir. Kısa sürede enseyi ele verirler. Ama baba orada ki insanları tanımaktadır. Oranın başındaki adam o zamanda yetişen mısırın da artık yetişmeyeceğini söyler. Yıldızlararası izle dünyanın kaderi o babanın elindedir. Çünkü gelmiş geçmiş en iyi pilotlardan'dır o baba. Yeni bir dünya keşfetmeye gidecek olan gruba o baba başları olarak katılır. Dünyadan ayrılan ekibi artık zorlu işler beklemektedir. Yeni bir dünya yaşanabilir bir dünya bulmak için yola çıkmışlardır.

Ama hesaba katmadıkları bir sürü şey olacaktır. Örneğin uzayda bilirsiniz zaman dengeli değildir. Siz uzaya gidin başka bir boyuta geçin siz aynı kalırsınız ama dünyada 7 milyar yıl geçmiş olabilir. Bu olayın sık rastlanacağı bu filmin her dakikasını merakla izlemenizi tavsiye ediyorum. Baştan sona beni etkileyen bir film olmayı başardı. Darısı sizin başınıza diyoruz. Şimdi filmin imdb puanıydı oyuncusuydu işte yönetmeniydi o tür detayları söyleyelim. Filmin yönetmenlik koltuğuna baktığım zaman Christopher Nolan gibi dünyanın konuştuğu bir isimdir. Filmin oyuncuları da Matthew McConaughey , Anne Hathaway , essica Chastain , Elyes Gabel ve Wes Bentley gibi isimlerden oluşmaktadır. Filmin imdb puanı zaten almış başını gidiyor. O puanda 8,6 gibi dehşet değerli gösteriyor. Yorumsuz bırakmayalım hdfilmkablosu.com tüm kalbi ile iyi seyirler diler.

Yıldızlararası izle
Tek Part PLUS,Türkçe,1080p Tek Part Altyazılı,İngilizce,1080p


DİKKAT: Değerli ziyaretçilerimiz filmi izledikten sonra emeğe saygı için yorum yapmayı unutmayınız. HdFilmKablosu.Com İyi Seyirler Diler.

Yıldızlararası izle

Yıldızlararası Full HD izle

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Resimler

  "Yıldızlararası 2014 Türkçe Dublaj HD izle" filmine ait 5 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  Site Yazarı Google +: Tauf Ğadaçka