Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.

Yıldızlararası 2014 Türkçe Dublaj HD izle

2
( Yüksek Kalite ) Tek Parça PLUS Tek Parça OPEN Altyazılı FragmanYorum yap


DİKKAT: Değerli ziyaretçilerimiz filmi izledikten sonra emeğe saygı için yorum yapmayı unutmayınız. HdFilmKablosu.Com İyi Seyirler Diler.

Yıldızlararası izle

Yıldızlararası Full HD izle

Bir önceki yazımız olan The BFG - The Big Friendly Giant HD izle başlıklı makalemizde The BFG 1080p izle, The BFG 720p izle ve The BFG full izle hakkında bilgiler verilmektedir.

FILM BILGILERI 11 ay önce eklendi
Yıldızlararası 2014 Türkçe Dublaj HD izle

Yıldızlararası izle

Siz değerli ziyaretçilerimize hayatınızda izleyebileceğiniz en müthiş filmlerden birini sunuyorum. Yıldızlararası diğer adı ile de ınterstellar. Filmin adı bile çok havalı bence. Filmde bir baba ve onun iki çocuğu vardır. Çocuklarının biri kız diğeri ise erkektir. Yıldızlararası full izle dünya artık yavaş yavaş yaşlanmaya başlamıştır. Toprağa ekilen ürünlerden ürün alınmamaya başlandığı gibi ülkeyi saran çöl tozları insanların akciğerlerini bitirmektedir. Artık dünya yaşanabilir gelecekten çok ama çok uzaktır. Bu baba çifçi’lik ile uğraşmaktadır. Çifçiliği aslında hobi olarak yapmaktadır. Eskiden çok zeki bir mühendis ve astronottur. Kendisi akıllı olduğu gibi iki çocuğu da çok zekidir. Özellikle kız olan çocuğu çok zekidir. Kızın esrarengiz bir odası vardır. Odasında ki kütüphanede ki kitapların kendi kendine yere düştüğünü fark eder. Bunun doğal olmadığını aynı zamanda tehlikeli de olmadığını fark eder.

Yıldızlararası 2014 izle

Interstellar filminde daha sonra kısa süre sonra o kitapların yere boşu boşuna düşmediğini babası ile birlikte anlarlar. Aslında kitaplar yere düşer iken mors alfabesi dilinde kordinat noktaları belirtmektedir. O kordinatlara baba ile kız gider. Gittiklerinde hiç beklemedikleri bir üst ile karşılaşırlar. Nasanın gizli bir üstüne gelmişlerdir. Kısa sürede enseyi ele verirler. Ama baba orada ki insanları tanımaktadır. Oranın başındaki adam o zamanda yetişen mısırın da artık yetişmeyeceğini söyler. Yıldızlararası izle dünyanın kaderi o babanın elindedir. Çünkü gelmiş geçmiş en iyi pilotlardan’dır o baba. Yeni bir dünya keşfetmeye gidecek olan gruba o baba başları olarak katılır. Dünyadan ayrılan ekibi artık zorlu işler beklemektedir. Yeni bir dünya yaşanabilir bir dünya bulmak için yola çıkmışlardır.

Ama hesaba katmadıkları bir sürü şey olacaktır. Örneğin uzayda bilirsiniz zaman dengeli değildir. Siz uzaya gidin başka bir boyuta geçin siz aynı kalırsınız ama dünyada 7 milyar yıl geçmiş olabilir. Bu olayın sık rastlanacağı bu filmin her dakikasını merakla izlemenizi tavsiye ediyorum. Baştan sona beni etkileyen bir film olmayı başardı. Darısı sizin başınıza diyoruz. Şimdi filmin imdb puanıydı oyuncusuydu işte yönetmeniydi o tür detayları söyleyelim. Filmin yönetmenlik koltuğuna baktığım zaman Christopher Nolan gibi dünyanın konuştuğu bir isimdir. Filmin oyuncuları da Matthew McConaughey , Anne Hathaway , essica Chastain , Elyes Gabel ve Wes Bentley gibi isimlerden oluşmaktadır. Filmin imdb puanı zaten almış başını gidiyor. O puanda 8,6 gibi dehşet değerli gösteriyor. Yorumsuz bırakmayalım hdfilmkablosu.com tüm kalbi ile iyi seyirler diler.

Yıldızlararası izle

Tür: 1080p Filmler, 2014 Filmleri, 480p Filmler, 720p Filmler, Bilim Kurgu, IMDB En İyi Filmler, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2014

IMDB Puanı: 8.6

Yönetmen: Christopher Nolan

Oyuncular: Matthew McConaughey , Anne Hathaway , Jessica Chastain , Elyes Gabel , Wes Bentley

Etiketler: , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?