Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.Yıldızlarda Kayar Full HD izle 2016

FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Yıldızlarda Kayar Full HD izle 2016

Yıldızlarda Kayar izle, bir adam yaklaşık her an bir klip çıkartır bu klibin televizyon da yayınlaması için de her ay belirli bir miktar da para yatırır. Ama yatırmış olduğu para her seferin de boşa gitmektedir. Çünkü bu adam yıllardan beri bu iş ile de uğraşıyor olsa da hiç bir şekil de hiç bir zaman hiç bir kimse hiç bir şekil de hiç onunla fotoğraf çekinmek istemediği için o adam daha ünlü olamadığın farkına varır. Yıldızlarda Kayar full izle ama halen de klip çekmeye devam eder. Bu adam son çekmiş olduğu klip de ise hiç bir şekil de tek başına değildir.

Sağ tarafın da üç sol tarafın da üç kız olmak üzere toplam altı kız ile birlik de hiç bir şekil de baskı altın da kalmadan çok güzel ve hoş hareketleri beraber yapan bu toplam yedi kişi bu klibini hemen bu ay yayınlamaz. Grafikleri değiştirir yani daha güzel bir hale çeker. Yıldızlarda Kayar 2016 daha sonra da hiç bir şekil de karşısına çıkacak olumsuzlukların kedisi üstesinden gelecektir. Bu klibi ise onun açısından çok güzel olduğu için diğer kliplerinin boş olduğunu bu klibini izlediği zaman zaten o adam anlamış olacak. Bu nedenle de hiç bir şekilde de kendisi sıkıntı yaşamayacaktır. Filmin ilerleyen sahnelerin de bakalım o adam ile fotoğraf çektirmek isteyen kişiler olacak mı.

Tüm buna benzer soruları filmi izlediğiniz zaman zaten anlamış olacaksınız. Filmin içeriğini bu kadar anlatmak yeterli olacaktır diye umuyorum. Şimdi ise filmin kadrosunda yer almak da olan isimler topluluğuna şöyle bir göz atacak olursak. Filmin yönetmenlik koltuğunda gibi bir ünlü isim oturmaktadır. Filmin oyunculuk kadrosunda ise gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Filmi izlediğiniz zaman zaten her şeyi otomatik olarak anlamış olacaksınız. Çünkü film açık ve net bir dille anlatılmaya çalışılmış ve çalışmalarında da başarılı olunduğu için ortaya güzel bir film sunulmuştur. Hdfilmkablosu.com filmi izleyen izlemeyen herkese teşekkürlerini iletir ve herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 2016 Filmleri, Komedi, Yerli Filmler

Yapım: 2016

Yönetmen: -

Oyuncular: Altan Erkekli , Yavuz Seçkin , Ali Erkazan , Altan Gördüm , Veysel Diker

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Yıldızlarda Kayar Full HD izle 2016” filminde 14 Yorum bulunuyor.
 1. batu - 5 ay önce demiş ki:

  güzel hocam

 2. arda - 5 ay önce demiş ki:

  iyi

 3. tengo - 5 ay önce demiş ki:

  cok guzel

 4. ynv - 5 ay önce demiş ki:

  güzel

 5. iso - 4 ay önce demiş ki:

  güzel mi

 6. burk - 4 ay önce demiş ki:

  iyi

 7. Ali - 4 ay önce demiş ki:

  Oyi

 8. SEZER - 3 ay önce demiş ki:

  süper

 9. SEZER - 3 ay önce demiş ki:

  hoş bir film hocam

 10. osman - 3 ay önce demiş ki:

  güzel

 11. Serko - 3 ay önce demiş ki:

  Süper

 12. mustafa - 1 ay önce demiş ki:

  izledim güzeldi

 13. Suat - 1 ay önce demiş ki:

  Acılmıyor

 14. ali can - 3 hafta önce demiş ki:

  saolsun umarım güzeldir