Yitik Kuşlar Full izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
26 Yorum 250 Görüntülenme

Yitik Kuşlar Full izle

(2015)

Yönetmen:

Ela Alyamaç, Aren Perdeci

Oyuncular:

Dila Uluca , Arto Arsenyan , Heros Agopyan , Ahmet Uz , Takuhi Bahar
Filmde bin dokuz yüz on beş yılı canlandırılmıştır. Bin dokuz yüz on beş yılında Anadolu şu anki gibi teknolojik değil bir köy yeridir. Yitik Kuşlar izle Anadolunun bir çok köyü vardır. Bunlardan biri de Ermeni köyüdür. Ermeni köyünde çok tanınmış bir kişinin evlatları olan Maryam ve Bedo tanıdığı çok sayıda kişiler tarafından çok sevilen bir kişilik özelliklerine sahip olan kardeşlerdir. Bu kardeşler babalarının saatlerce çalışıp kendilerini okutma çabalarını gördüğünde babalarına acıdıkları için ikisi de çalışkan bir yapıya da sahiptirler. En çok sevdikleri şey ise kendilerinin aç kaldığı günler de bile kuşlarını mutlaka doyurmaları dır.

Yitik Kuşlar izle

Yitik Kuşlar, yani en çok sevdikleri şeyler kuşlarıdır. Sanki kuşlar da en çok onları seviyormuş gibi bir hava yaratır. Daha sonra babası kendileri aç kaldıkları için kuşları çocuklar okulda iken doğaya salar ve o kuşlar artık ormanda eve en yakın olan yerde dolaşmaktadır lar. Yitik Kuşlar full izle Çocuklar okuldan geldiklerinde babasının böyle bir şey yapmasının ardından evden bir kaç dilim ekmek alırlar ve o ekmekleri ceplerine koyup iki kardeş evden dayak yiyeceklerini bildikleri halde kaçarlar. Kaçma sebepleri ise o kuşları ormanda bulup aç karınlarını doyurma çabalarıdır. Daha sonra eve gelince evde ne annesi nede babasının olmadığını gören bu iki kardeş hemen onları arama çabalarına girerler.

Yitik Kuşlar izle

Aslında anne ve baba da o çocuklarını aramakta çocuklar ise annelerini aramaktadırlar. Bakalım çocuklar ile anne baba karşılaştıklarında nasıl bir tepkiyi izleyeceğiz. Filmi bu kadar anlatmamızın yeterli olacağını düşündüğüm için filmi bu kadar anlatıyorum. Filmin yönetmenlik koltuğunda Ela Alyamaç ve Aren Perdeci gibi iki tane isim oturmaktadır. Filmin baş rol oyunculuklarını paylaşan isimler ise Dila Uluca , Arto Arsenyan , Heros Agopyan , Ahmet Uz , Takuhi Bahar gibi isimlerden oluşmaktadır. Filmin Türkiye de çekilip ilk olarak Türkiye de vizyona girecek olması ve bir buçuk saatlik dram ve tarihe yönelik bir film olan bu filmi herkesin izlemesini öneririm. Yorumsuz geçmeyelim. Hdfilmkablosu.com filmi izleyen herekse teşekkürlerini iletir ve herkese canı gönülden iyi seyirler diler.


DİKKAT: Filminiz yorum yaptığınız zaman otomatik olarak başlayacaktır.

Yitik Kuşlar izle

Yitik Kuşlar Full HD izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Yitik Kuşlar Full izle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorumlar (26)

    Site Yazarı Google +: Tauf Ğadaçka