Yüksek Risk Türkçe Dublaj izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.4 IMDB Puanı 40 Görüntülenme

Yüksek Risk Türkçe Dublaj izle

(2014)

Yönetmen:

David Mackenzie

Oyuncular:

Rupert Friend , Jack O'Connell , Ben Mendelsohn , Sam Spruell , David Ajala
Eric genç olmasına rağmen yaşlıların hayatı boyunca görmüş olduğu tüm sıkıntıları onların yarı yaşında gördüğü için çok pişman olacağı çok şey yapmıştır. Yüksek Risk izle ama pişman olması hiç bir şeyin ilacı olmamaktadır. Aşırı şiddete eğiliminden dolayı, yetişkin hükümlülerin kaldığı bir hapishaneye nakledilir. Hapishane de çok sayıda kişinin kendisini ezmesi sonucun da çok ağlayıp bağırsa da elinden g elen tek şey bunlardır. Onun hapishanede dayak yememesi için orada istenilen her şeyi iyi bir şekil de yapmalıdır. Bu nedenle de artık kendisine verilen emirleri kusursuz bir şekil de yerine getirmek için elinden geldiğince tüm başarısını ortaya koymaktadır. Eğer ortaya koyduğu şeyler iyi olmaz ise tekrardan yani sıfırdan başladığının üstüne bir de çok büyük bir dayak daha yiyecektir. Ama işte çok güzel bir iş çıkarması sonucu ve hapse yine bir arkadaş gelmesi sonucunda artık o Eric kölelik yapmayı bırakır.

Yüksek Risk 2014 izle

Yüksek Risk 2014, Oraya yeni gelmiş olan o kişi de çok sıkıntılı güler geçiriyor olsa da aklı başı yerinde olmadığı için kendisine söylenen şeyi hiç bir şekil de yapamaması sonucun da çok büyük işkence altına girdiği sıra da Eric onun bu kadar acı çekmesine katlanamaz ve hapishane de ağa olarak kabul edilmiş olan safın teki ile tek başına mücadele edebileceği için o kişi ile biraz kavgaya tutuşurlar. Aynı zamanda babasının da gün doldurduğu bu hapishanede kendini gardiyanlardan koruması, diğer tutuklularla işbirliği yapması ve hatta babasıyla yüzleşmesi gerekecektir. Gele gelelim, onu yok etmeye yemin etmiş birtakım güçler de bu dört duvarın içindedir. Ama Eric o kişilerin farkına varacak olsa da elinden gelen tek şey şikayet etmektir. Ama şikayet ettiği sırada da çoğu kişi bunu fark edeceği için şikayet etmez ve kendi başının çaresine artık rahmetli babasının vermiş olduğu öğütleri kafasında canlandırarak bakacaktır. Filmin yönetmenliği David Mackenzie gibi bir isme aittir. Filmin oyunculuk kadrosunda ise Rupert Friend , Jack O'Connell , Ben Mendelsohn , Sam Spruell ve David Ajala gibi bir çok isim yer almaktadır. Hdfilmkablosu.com herkese iyi seyirler diler.


DİKKAT: Değerli ziyaretçilerimiz filmi izledikten sonra emeğe saygı için yorum yapmayı unutmayınız. HdFilmKablosu.Com İyi Seyirler Diler.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Resimler

  "Yüksek Risk Türkçe Dublaj izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  Site Yazarı Google +: Tauf Ğadaçka