Zor Ölüm 4 Türkçe Dublaj izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.2 IMDB Puanı 1 Yorum 48 Görüntülenme

Zor Ölüm 4 Türkçe Dublaj izle

(2007)

Yönetmen:

Len Wiseman

Oyuncular:

Bruce Willis , Mary Elizabeth Winstead , Sung Kang , Timothy Olyphant , Justin Long
Zor Ölüm 4, Len Wiseman gibi bir ismin yönetmenliğinde olan filmi sizler ile paylaşıyoruz. Şimdi ise filmin içeriğini anlatacak olursak. Geçen yıllarda artık yaşlanmaya başlayan polis memuru John vardır. Ama bu bir türlü yaşlandığına inanmaz. John karısından boşanmış ve alkol tedavisi görmektedir. Polis olmasına rağmen alkole bağımlı kaldığı için çok büyük bir para cezası da o adamı beklemektedir. Zor Ölüm 4 tek parça izle alkol tedavisinden çıktığı gibi Matt isimli genç bir korsanı tutuklamak için yolda olduğu bir sırada, trafiğin içinde sıkışmış durumda iken, terörist saldırıların modern bir versiyonunu ilk elden yaşar. Bu durum ise onun hayatın da çok büyük bir acısız yara almasına neden olur.

Zor Ölüm 4 izle

Çünkü o adam her şeyi kendi çapın da düşünmektedir. Çoğu kişi ise bu adamın nasıl polis olduğunu araştırma dahi yapmıştır. Zor Ölüm 4 full izle her zamanki gibi McClane, bütün bu olayların ortasında kalıvermiştir. Kaldığı olayların ortasından çıkamayacak gibi görünse de diğer arkadaşları tarafından kurtarılır. Görünüşe göre yeni tutukladığı Matt, teröristlerin tam olarak ne yapmak istediklerini ve amaçlarına ulaşmak için hangi adımları atmaları gerektiğini anlayabilecek kadar zekaya sahip değildirler. Ama bazıları ise çok ama çok parlak bir zekaya sahiptir. Bu zeka sayesinde de milyonlarca kişiyi kendilerine bağlamayı başaran bir terör grubudur.

Zor Ölüm 4 izle

Sofistike suçlular, ülkeyi dizlerinin üzerine çöktürmek için neredeyse kusursuz bir plana sahiptirler. Bu plan ise milyonlarca kişiye sunulur hepsi de olumsuz cevap verse de o planın içinde kullanılan bir cümleyi fark etmedikleri için istemeden de kabul etmiş olurlar. Bu nedenle de değişik işlere atılmak için bir çok kişiden yardım almaktalar. Fakat eski moda bir polis ve zeki bir bilgisayar cambazının işleri çözmeye çalışacaklarını akıl edememişlerdir. Erdiremedikleri akıl ile de başta ülkenin ve dünyanın geleceğini çok büyük bir riskler beklemektedir. Filmin içeriğini bu kadar anlatmak yeterli olacaktır diye umuyorum. Filmin oyunculuk kadrosunda Bruce Willis , Mary Elizabeth Winstead , Sung Kang , Timothy Olyphant ve Justin Long gibi bir çok isim yer almaktadır. Hdfilmkablosu.com herkese canı gönülden iyi seyirler diler.


DİKKAT: Değerli ziyaretçilerimiz filmi izledikten sonra emeğe saygı için yorum yapmayı unutmayınız. HdFilmKablosu.Com İyi Seyirler Diler.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Zor Ölüm 4 Türkçe Dublaj izle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorumlar (1)

    Site Yazarı Google +: Tauf Ğadaçka